Jump to content

Flair team Pancevo


Recommended Posts

ja nisam mogao da podnesem muziku i ugasio sam klip pre nego što je počelo izmotavanje, znači ono dok ulazite, preskačete šank itd. to bi bila neka sugestija što se tiče montaže, predugo traje taj uvod i u kombinaciji sa groznom muzikom odbija od daljeg gledanja. možda da se ispreseca slo-mo akrobacijama, čisto kao neki tizer za ono što sledi...

pokušaću malo kasnije da odgledam ceo klip, al realno, da nije u njemu gruja nego neki random lik sa neta, ugasio bih posle 5 sekundi i sigurno se ne bih iscimao da napišem komentar. menjajte muziku!

Link to comment
Share on other sites

Gruja machka <3

Dobrih fora ima jebo mater, pogotovu kad upadaju chashe onako zapaljene :D

Ajde malo detalja koji su sve to kokteli i smese u pitanju :)

Ovaj prvi koktel je random meshavina tj. obojena djus votka,a ostali kokteli su ove izmisljotine sto ih samo ima kod nas sa red bulom, crveni je red frog,onaj tamni je alexa,a plavi je ser zhile...

Racunam da su najmladji od ekipe a mofo stav se stice radnim stazom u zivotu :)

Jbg,navikao sam da se smejem,ne mogu da ostavim utisak madrfakera :)

A svi smo 87 i 88,tako da nema razlike u godinama :)

ja nisam mogao da podnesem muziku i ugasio sam klip pre nego što je počelo izmotavanje, znači ono dok ulazite, preskačete šank itd. to bi bila neka sugestija što se tiče montaže, predugo traje taj uvod i u kombinaciji sa groznom muzikom odbija od daljeg gledanja. možda da se ispreseca slo-mo akrobacijama, čisto kao neki tizer za ono što sledi...

pokušaću malo kasnije da odgledam ceo klip, al realno, da nije u njemu gruja nego neki random lik sa neta, ugasio bih posle 5 sekundi i sigurno se ne bih iscimao da napišem komentar. menjajte muziku!

Ne znam zasto je ta debilna meshavina mortal kombata i dr.igija uopste stavljena kad smo se dogovorili svi da ide remix blue mondaya,ali avaj,sad,sta da radimo u picku materinu.

Odlichno, dobrih forica ima... grujo priznaj da si popio na kraju snimanja sve :D

Ima scena koja nije ubachena jer je kao ispala sranje,gde sam palio ruski rulet pa prskao cimetom,a napravili smo nekih 10 komada,popio sam 5 i ostao da lezhim :))

@film

Ono u principu smo se podelili ravnopravno da svako ima svoju scenu,ja sam npr. trebao da bacam flashe u prvoj sceni ali smo se odlucili da napravimo neku malo laksu koreografiju da bismo ubacili nashu zMaju :)

A sam film smo uradili jer nas smaraju oni nabildovani likovi iz stefan brauna koji prikupljaju sav kredit da su neko i nesto u shankerskom svetu,a u principu svako od nas radi bolje od 90% njih tamo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio u smislu pijenja koktela,tamo naravno niko ni ne ide da pije koktele,bar je keva ofc,vec ono,svi silje pishe na njih,jao sta oni znaju,a brate oni samo prekrste ruke i otvaraju pivo celo veche.U magacinu su do jaja barmeni skroz,chak mislim da su i najjachi sto se tiche flaira kod nas.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...