Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

odgledo sam legion i ono, ocekivao sam mnogo vece sranje po vasim komentarima, mislim lol, klasican sranje film sa primamljivim motivima. i to bas klasican, nit je gori nit je bolji od onoga sto se da ocekivati.

al moram da priznam da je onaj sladoledzija prilicno dobar, iako besmislen:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

i meni se dopao jak šmek filmova osamdesetih, čak mi i boje deluju nekako isprane

jedino mi je zasmetalo objašenjenje motivacije Džedburga (rej vinston), kao nije mu ostalo još mnogo pa se smorio i odlučio da ih sve pobije

Naprotiv, meni je on i najjači lik u filmu. Kad je video s koliko strasti i žara otac koji nema šta više da izgubi pokušava da reši ubistvo svoje ćerke, a s obzirom da mu nije još puno ostalo života zbog raka, Vinstonov like je u fazonu da neće više da trpi te kojekakve korporacijsko-senatorske ljigavce i mamlaze. Kako ih je odradio za pola sekunde, ju ju :)))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

NINJA ASSASSIN

Ninja%20Assassin%20movie%20poster.jpg

Neverovatno kako jedan film o nindžama može da bude mlak, prazan i dosadan. Jes da nisu škrtarili na krvi i preuveličanoj akciji (koja nekako i funkcioniše), ali takvih scena ima premalo, predugi smarajući flešbekovi i delovi u kojima se glavni lik intenzivno mršti jednostavno ubijaju bilo kakvu dinamiku. Prvih pet minuta su fantastični, posle toga slobodno može da se zgasi "film".

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao Wolfman-a u Steru.

I IMPLORE YOU MOST DEARLY da ne gledate film, jebo Benicia i Hopkinsa, cak ni oni ne mogu da izvuku film. Ocena od 6.4 na IMDB-u je otprilike tu negde, ja mislim i manje.

Nema ni m od mistike u filmu, efekti nisu nista spec, prica je onako a kraj tek ubije ceo film, bas nista novo ne moze da se vidi u filmu.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Up in the air http://www.imdb.com/title/tt1193138/ , veoma dobar, kluni opet u filmu koji kritikuje savremeno drustvo.... lagan film sa dobrom i jasnom poentom, ima i par ha-ha momenata... zanimljivo kako su mu u poslednje vreme filmovi smuckani po istom receptu, pitki i kapiram gledljivi za gotovo svakog ali opet sa jasnom izrazenom poentom i kritikom ... kluni radi ono sto mu najbolje stoji, zapravo glumi malte ne sam sebe... preporuka...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni se isto jako dopao, iako ima ubitačno spor ritam, ipak uspeva da drži pažnju i izgura radnju i poruku na kraju. Jedino su se zajebali sa onom ribom crnom, malom, lošiju glumu odavno nisam video u nekom namunjenijem filmu, u par scena Kluni i ona plava riba iz Departeda (isto mnogo dobra ovde) pogledaju u nju i slože facu u fazonu: Really, that is you acting?! Ona scena kad kao plače, zabolelo me u stomako kako je loša. Inače, zanimljiv podatak da su svi likovi iz filma koji su dobili otkaze zapravo rl ljudi kojima se upravo to desilo i u stvarnom životu, pa su ovde samo trebali da iznesu emocije kada su zaista najureni sa posla. Onaj jedan crnac kako je složio facu i odradio scenu, reko, ovaj će da dobije Oskara za glumu, a ono neki pravi čova :)

E, da, proster:

UpInTheAir.jpg

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

I mene je ta mala nervirala u toku filma, kapiram da nema koga nije, te bas zato ne bi' rekao da je lose odglumila, vec da je uloga upravo bila koncipirana da izaziva takvu reakciju (kao npr. onaj klinac koji je d'umro iz World's Greatest Dad-a, to mi je bila instant asocijacija).

A i valjda nije dzabe dobila nominaciju za oskara.

E da, i Vera Farmiga je preterano jebozovna u filmu. :D

:-)

Link to comment
Share on other sites

Lol. Ima jedna scena u filmu, dijalog između Klunija, nje i J.K. Simonsa, kad ona nešto kenja pa je lik J.K. otera u kurac, i onda njih dvojica odigraju scenu do kraja, dok ona ćuti, sve u fazonu "Tišina dijete, dok čike pričaju"... :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

ona mala iz up in the air, nije bas da je lose odglumila, ja sam skapirao da je takva trebala da bude mlada inteligentna prepotentna ne preterano lepa koja misli da bi mogla da gazi preko mrtvih... iritantna uloga generalno, ali su pogodili sa kastingom, mala bode oci :) dal je materijal za oskar, ne znam sto ne bi bio, ko se sve oskara nadobijao u njegovoj istoriji nista ne iznenadjuje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...