Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

UP in the Air

http://www.imdb.com/title/tt1193138/

Ok filmic (deluje kao da traje 45 minuta) sa standardno dobrim Klunijem i josh par ok glumaca. Ovo nije film koji ce se naci na nekim the best of listama, ali je svakako dobar film az pogledati ako se napolju vec smracilo i pada kisha

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Day of the Triffids

Sećate se ovog naslova od pre nekoliko decenija? Britanci su 2009. napravili nastavak filma o biljkama koje se kreću i hrane ljudima koji su oslepeli usled pada meteora. Teško sranje, glup scenario, mnogo sam se iznervirao dok sam gledao

UP in the Air

http://www.imdb.com/title/tt1193138/

Ok filmic (deluje kao da traje 45 minuta) sa standardno dobrim Klunijem i josh par ok glumaca. Ovo nije film koji ce se naci na nekim the best of listama, ali je svakako dobar film az pogledati ako se napolju vec smracilo i pada kisha

Trivia sa IMDB:

With the exception of the famous actors, every person we see fired in the film is not an actor but a real life recently laid off person. The filmmakers put out ads in St. Louis and Detroit posing as a documentary crew looking to document the effect of the recession. When people showed up, they were instructed to treat the camera like the person who fired them and respond as they did or use the opportunity to say what they wished they had.

Link to comment
Share on other sites

kluni sigurno nece dobiti oskara za njega, osim ako ne bude "Za prethodni rad"...jeste dobro odglumio ali je bio bolji u Majkl Klejtonu i LJudima koji blenu u koze (slobodni prevod :) )

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Day of the Triffids

Sećate se ovog naslova od pre nekoliko decenija? Britanci su 2009. napravili nastavak filma o biljkama koje se kreću i hrane ljudima koji su oslepeli usled pada meteora. Teško sranje, glup scenario, mnogo sam se iznervirao dok sam gledao

Trivia sa IMDB:

With the exception of the famous actors, every person we see fired in the film is not an actor but a real life recently laid off person. The filmmakers put out ads in St. Louis and Detroit posing as a documentary crew looking to document the effect of the recession. When people showed up, they were instructed to treat the camera like the person who fired them and respond as they did or use the opportunity to say what they wished they had.

hahha taj day of the triffids je smehotres, sto je najgore nije da nisu imali budzet, e da, nije pao meteor, nego se sunce nesto istripovalo ako se dobro secam ?

taj film sa klunijem je meni bio mega dosadan, doduse mozda su tu moji sinusi uticali.

e da, nema sanse da je ono verina guza.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Мени основна прича овог Day of the Triffids занимљиво делује, баш сам се сморио што испада да је срање.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kada smo vec kod filmova danas sam odgledao dva najgora filma iz 2009-te - Jennifer's body (Megan fox ce biti mega picka josh koju godinu i onda ce joj se karijera zavrshiti jer je kao glumica uzasna) i Lovely BOnes -----omg CGI izdrkavanje bez smisla. film nije ni misteriozan, niti je ljupko ostvarenje, Mark Valberg totalno van one male zone karaktera koje moze da odglumi...uzas...zali boze para

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

PANDORUM

Pandorum-Poster.jpg

Nasuprot očekivanjima nakon početnog gledanja R5-ice od pre nekoliko meseci, zapravo je ovaj put (u HD-u) ostavio prilično dobar utisak. Odlična okvirna priča, kvalitetna outerspace-dark-industrial atmosfera i sjajni Ben Foster su dovoljni da se odgleda do kraja. Sa druge strane, da je režija bila malo zategnutija, da su bolje razradili Kvejdov lik (koji postaje interesantan pri kraju filma), da je objašnjeno šta se desilo sa mestom odakle su krenuli i da su izbacili tribalne kripove koji ih napadaju (a koji su tu da bi doneli nepotrebnu dinamiku i cool-looking akcijok scene koje nisu potrebne ovakvoj vrsti filma), utisak bi bio još bolji (jedna od retkih tehničkih zamerki odnosi se na delove finalne scene koji su kriminalno odrađeni). U svakom slučaju vredi odgledati za nekog ko je SF fan.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

^^ Bilo je vredno odgledati, samo zato sto je katastrofalna susa sto se SF tice, inace je film krajnji prosek.

Vec sam ga negde komentarisao, samo su ukombinovali neoriginalne zombije(totalno je banalno objasnjeno njhovo postojanje btw) i vec vidjen trip sa svemirskim ludilom.Film me je negde pred kraj toliko smorio da sam ga preko kurca dovrsio, cisto da bude da sam ga celog odgledao.

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

THE LOVELY BONES

Lovely_bones_ver2.jpg

Uuuuu, pretty colors...

Skoro nisam gledao film u kojem toliko dobro izgrade atmosferu i postave nekoliko odličnih, napetih scena i onda sve to upropaste ili nekim totalno retardiranim i nepotrebnim scenama ili šarenim tripovima iz zemlje Dembelije koji guše ozbiljan ton filma (i čija je poruka valjda da je mnogo kul kada rikneš, makar te ubio i pedo-serial killer), sa moronsko-retardiranim razrešenjem sudbine dotičnog ubice na kraju . Pored pomenutih napetih scena, jedina još dva plusa su Rejčel Vejz koja je ponovo postala lepa i baja killer koji je jebo kevu kako je odglumio, čile će definitivno biti nominovan za Oskara (iako sam svo vreme kad je tip na ekranu video Brusa Vilisa iz nekog razloga).

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Gledao Surogate, odlican film, zanimljiva zabava. Fina prica, jebana legenda od Brusa Vilisa, i naravno dusa mala u spojleru. Jes da ima rupa i povrsnosti, ali sve u svemu 6,5/10

atonementprem14.jpg

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni je film legao kao odlicna zabava sinoc, nista vise nisam ni ocekivao. Sto se mene tice Brus ne moze da omane kad je fun u pitanju.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

mislio sam na sliku

lol  [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...