Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

ne mogu ništa stoprocentno da tvrdim, osim da titlovi nisu skroz "pozadi", nego negde u prostoru ispred platna. verovatno je ovo što srba kaže, mada ko zna, titlove po difoltu moraju da rade naši, pa su možda slučajno promenili il šta već.

Link to comment
Share on other sites

Skinuh sad na poslu (lol 10 Mbit) antihrist, iznenadim se sto je lars fon trir, i ovako deluje glupo i dosadno.

Dajte tinejdzerske komedije i limunade

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne mogu ništa stoprocentno da tvrdim, osim da titlovi nisu skroz "pozadi", nego negde u prostoru ispred platna. verovatno je ovo što srba kaže, mada ko zna, titlove po difoltu moraju da rade naši, pa su možda slučajno promenili il šta već.
ne nzam da li si primetio ali u jednom momentu je izashao eng titl shto nas navodi na zakljuchak da je isti stigao vec upakovan samo je prekucan na srpski,a ovo shto je izashlo je nekako bilo zaboravljeno.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

evo ja:

triangle

preporucio sam ga i pre par strana. gledao sa ortakom, film se zavrsio, mi se smorili i nabrojali nelogicnosti, onda zacutali, zamislili se, pogledali ponovo na preskok i ustanovili da nema nelogicnosti:) sto je sjajno jer je okosnica filma rekurzija, sto je zajebano izvesti, a da ne bude falicno. posle sam na netu procitao da je lik radio scenario dve godine. kul je sto odmah posle gledanja filma imas trip da je gluplji i da nema toliko detalja i da ima propusta, a u stvari je sve na svom mestu, al bas sve. retka stvar.

Hvala na preporuci,skida se.Melissa George je samo dodatni plus za ovaj film :)

I ja da preporucim jedan film

Carriers

http://www.imdb.com/title/tt0806203/

S obzirom na aktuelnu situaciju sa svinjskim gripom,svakako treba pogledati :) No,salu na stranu dobar film,drama na prvom mestu,koji analizira ljudksu prirodu i ponasanje ljudi u situaciji globalne pandemije smrtonosnog virusa.

Link to comment
Share on other sites

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Bad_lieutenant.jpeg

Genijalan film, ako mu se priđe sa pravim stavom. Kejdž se odavno nije ovako dobro zajebavao u nekom filmu, briljantno je odigrao. Jedina manja zamerka je finale, ali ništa strašno. Zato, iguane....aaaaa..... [:)]

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Bad_lieutenant.jpeg

Genijalan film, ako mu se priđe sa pravim stavom. Kejdž se odavno nije ovako dobro zajebavao u nekom filmu, briljantno je odigrao. Jedina manja zamerka je finale, ali ništa strašno. Zato, iguane....aaaaa..... [:)]

blago tebi

odgledao Povratak (Vozvrashchenie)

http://www.imdb.com/title/tt0376968/

ruska drama,misteriozna i tajanstvena,potrebno mnogo razmisljanja da se skonta film ako je to i moguce :]

preporuke :)

rofl

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

Sad da nisam lepo vaspitan bih ti i tebi sličnim rekao da od*ebete sa tim prozivanjem, sad ću ja da se nekom pravdam zašto mi se sviđa neki film.

Reci šta ti se ne sviđa, pa da diskutujemo ako ti je do toga, il' me zaobiđi sa ovim retardiranim random flejmanjem

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Kad zazmurish na jedno oko, 2012 uopshte nije tako losh film!

samo ako si jednooki dzek :) 

odgledao surogates nije mi se nesto svideo niti me je preterano zabavio.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

- 2012.

отужно срање.

- Керијерс

симпа, непрентециозан филм, у просеку са сличним остварењима.

- Мун

ок филм, али успорава према крају и не искоришћује потенцијал приче и поставке.

- Аватар

један од најбољих и најуспешнијих холивудских забавних наслова последњих година. препорука 3Д Колосеј.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

evo ja sinoc odgledao avatara u uscu... stvarno vrh, ne primam se na holivudske blokbastere ali ovaj je legao kao budali samar :)

jedino sto cela pricha podseca na americku istoriju sa indijancima, i sl... i malo je sama zavrsnica preduga preterana

nego jel vama trebalo neko vreme da se naviknete na 3d cvike? ja sma se adaptirao posle nekih 25-20 minuta a do tada sam se tripovao da mi ne valjaju cvike (mozda i nisu nemam pojma)... u glavnom zapanjio me je dozivljaj, dubina prostora koja se dobija i ostrina slike na momente je sjajna

sto se filma tice nemam pojma kako su ono snimali i koliok je gde animacija (samo pretpostavljam) ali je ono revolucija definitivno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

evo ja sinoc odgledao avatara u uscu... stvarno vrh, ne primam se na holivudske blokbastere ali ovaj je legao kao budali samar :)

jedino sto cela pricha podseca na americku istoriju sa indijancima, i sl... i malo je sama zavrsnica preduga preterana

nego jel vama trebalo neko vreme da se naviknete na 3d cvike? ja sma se adaptirao posle nekih 25-20 minuta a do tada sam se tripovao da mi ne valjaju cvike (mozda i nisu nemam pojma)... u glavnom zapanjio me je dozivljaj, dubina prostora koja se dobija i ostrina slike na momente je sjajna

sto se filma tice nemam pojma kako su ono snimali i koliok je gde animacija (samo pretpostavljam) ali je ono revolucija definitivno

pazi, ja sam gledo tri puta, prvi put mi je bilo do jaja i nije bilo nikakvih gliceva, znaci nikad nisam gledao 3d film, a ni u obican bioskop nisam isao tipa dve godine, tako da bi trebalo da budem osetljiv i nenaviknut, medjutim, bilo mi je udobno odmah. drugi put isto tako. treci put sam dobio gej naocare koje su imale poremecene tripove na sredini vidnog polja (tipa pozadina koja se cini da je najblize i tako neka preklapanja debilna), ali su radile normalno kad se obrnu naopako. otisao sam da ih zamenim i dobio naocare koje jesu radile lepo, ali sam ipak tripovao da su losije radile od onih prethodna dva puta, tako da sam zakljucio da ima naocara i da ima naocara. znaci, da nisu samo radi-ne radi nego da rejndzuju otprilike od jedan do deset na skali kvaliteta. sto je sranje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Bad_lieutenant.jpeg

Genijalan film, ako mu se priđe sa pravim stavom. Kejdž se odavno nije ovako dobro zajebavao u nekom filmu, briljantno je odigrao. Jedina manja zamerka je finale, ali ništa strašno. Zato, iguane....aaaaa..... [:)]

thank you

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam REC - http://www.imdb.com/title/tt1038988/ Znam da su ga svi ovde odgledali, ali ja nikako :) Sve u svemu, ok je film, nije loša priča, izvođenje i tako to, ali sam ja iskreno očekivao nekako manji broj ubistava, da tako kažem, a nekako više neku "misteriju" ... kao Blair Witch... možda baš zbog tog fazona sa snimanjem itd.

Videh da su objavili i REC2, a priprema se i REC3, mada nema na newsu. Jel neko gled'o?

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam REC - http://www.imdb.com/title/tt1038988/ Znam da su ga svi ovde odgledali, ali ja nikako :) Sve u svemu, ok je film, nije loša priča, izvođenje i tako to, ali sam ja iskreno očekivao nekako manji broj ubistava, da tako kažem, a nekako više neku "misteriju" ... kao Blair Witch... možda baš zbog tog fazona sa snimanjem itd.

Videh da su objavili i REC2, a priprema se i REC3, mada nema na newsu. Jel neko gled'o?

ako ti se gleda nesto kao Blair Witch uzmi odgledaj Paranormal Activity

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...