Jump to content

Slike forumaša


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ladno Sansajn svira sa Saintom :)

fail? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Brate ako oćeš da pričaš hrvatski, pričaj ga u fullu, ali nemoj presecati srpski nekim rečima koje totalno nisu u duhu jezika ("srećno" jeste, "sretno" nije). To je naročito izraženo u Vojvodini, imam babu u Sremu, pa kad tako čujem ljude koji su pre 50 godina došli iz Like i Krajine i koji odavno pričaju maltene čist srpski ali nikako da se odlepe nekolicine hrvatskih reči ("sretan", "dobiva", "k meni" itd), sere mi se od muke. Pričaj književni srpski ili gtfo.

to je kao da si mi rekao da vishe ne upotrebim neku rech koja je u slengu,zhargonu itd itd

Vishe nikad nikog necu nazvati shtakorchinom,vec pacovchinom!

:)

pa i po bogradu se furaju fazoni iz hrvatskog jezika.... ne vidim chemu ta frustracija od strane vudsa

frendice, mobiteli, kada umesto ti se kaze si npr. ajd si sad zamisli kako ce to izgledat za par godina.... ili Ako si vasa partnerica ne zeli vise prcati sa vama poklonite joj svoj rolex... bljak, a primetio sam iz nekog razloga dosta beogradjana fura taj fazon koji je apsolutno odvratan

lol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Sta pričaš ti jebote ponekad?

Čemu tolika isfrustriranost beogradom, jebote živiš život punim plućima sudeći po RuR postovima, i non stop kukaš na Beograd i pričaš nebuloze. Ko bre u beogradu govori mobitel, frendica, partnerica, izgledat...

qft

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sto si toliko frustriran i opterecen beogradom???

ja evo zivim u bgu i nisam primetio da iko koristi, da li u zez ili ozbiljnom fazonu, frendica ili mobitel ....

majke mi..

otkud tebi da sam ja isfrustriran bg-om? volim bg i rado ga se secam... isfrustriran sam hrvatima u srbiji i van nje :D

samo kazem sta sam chuo od beorgadjana koje sam upoznao kojekude, u bg-u i van

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sta pričaš ti jebote ponekad?

Čemu tolika isfrustriranost beogradom, jebote živiš život punim plućima sudeći po RuR postovima, i non stop kukaš na Beograd i pričaš nebuloze. Ko bre u beogradu govori mobitel, frendica, partnerica, izgledat...

lol kakvi ste gejevi, ne daj boze da neko spomene bg u negativnom smislu, iako u ovom slucaju niko to nije

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaboravih da nisam okačio nikakve sličice iz Kelna, pa evo nešto na brzaka...

Odavde se možda ne vidi najbolje ali to je zgrada koja je na samoj obali i skoro pa iznad vode, i tu su ekskluziva stanovi. Svako ko je stigao rekao nam je da tu živi Podolski, pa smo mi takođe to prihvatili :)

keln1.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

keln2.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Microsoft zgrada u Kelnu

keln3.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

keln4.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neke iskopine u sred centra grada, vrlo zanimljivo...

keln5.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

keln6.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

keln7.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelnska "Knez Mihajlova"

keln8.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Poznati forumaš sa maskom koja čak modifikuje i glas :)

keln9.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgrada sa sladoledom :)

keln10.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zgrada na čijem je vrhu (pravi) automobil sa krilima. Mislim da je neki Pežo 106 na primer :)

keln11.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čuvena katedrala koja zaista izgleda impozantno, kako spolja tako i iznutra

keln12.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

keln13.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Malo reke i obale...

keln14.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na ovu sam ponosan, vidite kako sam je lepo napravio, ja, neuki fotograf!

keln15.jpg

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

lal mrmo de si navato tog crnog mr oiza? [roflmao]

u bloku ofc :)

super slike lale!

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...