Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

skidam radiohead na gitari, pukose mi zglobovi od ovih hvatova [X(] prehladio sam se i nisam ni za kurac...

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jigsaw falling into place im je mozda najbolja stvar u poslednja 3 albuma :)

realno najbolji album u karijeri :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ja bih upucao svakog ko mi se obrati sa neprozirnim naocarima za sunce a pogotovo ako josh i zvace zvaku paralelno. Ne znam za vas ali mene to strashno nervira.

Ali necu vishe o tome, danas mi je bio lep dan. bio na vikendici, brao grozdje i jabuke. Sazrela tamjanika. Orezao dudove.Bash mi je prijao dan bez tehnike. Komsijsku kucu kupio neki Spanac, koga zovemo Keda (valjda se covek zove Rokeda) pa je ceo dozivljaj odlaska na selo josh bolji kada neko blizu pricha jezikom koji ne razumesh u celosti...Eskapizam je potpunizam

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Svet je mnogo svetlije mesto kada nosim naocare za sunce. I kada je noc!

Hohoho, buda haz spoken.

Prs'o sam sa mozgom. Sinoc sam u krevetu devojku nazvao drugim imenom. Doduse razlika je u jednom slovu, ali opet, u krevetu.

ffs fml.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...