Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

3 sata a meni se jos ne spava -.-

Jebo Beer Fest, skroz mi poremetio san, do pre 2 nedelje sam lezao u 10 i ustajao u pola 6, 6...

To je fejl. Kapiram kako sjebes bioritam i sve, ali kako ga vratis u normalu? Kako naterati sebe da zaspis u 22h... Jedino sto mi pada na pamet je jebanje 20 devica dnevno... Ali tesko. :S

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Ja se tako redovno sjebem preko raspusta. Jednostavno kad se jednom sjebem ne znam sta da radim.

Ali sam skoro nabacio neki jebeni jastuk, pa se na neku foru odmorim posle samo 8 sati spavanja, tako da ustanem poprilicno rano u odnosu kad sam leg'o.

Sranjce indeed...

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

taj fazon.Bruka me smarao espreso,ali zaista,i onda sam je par puta zunuo kad sam bio bash mrtav,i jebote,koje otkrovenje.I onda sam preshao put dok sam nasao kombinejshn koji mi najvishe odgovara,i sad zuvam kratki sa malo toplog mleka i pene na iskap.Milina.

ahahha, taj dra i kod mene!!

nego, drugari, pozdravljam vas.. odo ja malo na more..

vidimo se za 12dana!

Link to comment
Share on other sites

Tu sam bash i gledao, al' nema bash nishta pametno...

Thx anyway, seshcu u kola i otici po shish... xD

Ha, za 10 godina ces sedati u kola i ici kod dr.ristica!1!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ahahha, taj dra i kod mene!!

nego, drugari, pozdravljam vas.. odo ja malo na more..

vidimo se za 12dana!

Како још нико није питао је л' идеш у Хрватску на море? ХАЕ

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

u u u, ustajem kad ono moj brand na homepage_u http://brandstack.com/home - huuuuge thing :)

elem, idem do faksa da vidim jel mogu nekako da izvadim potvrdu da sam bog arhitekture, jbm li im muma svima sa faksa :)

jebote koji sam ja car.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Camo Pejb!

610x.jpg

610x.jpg

610x.jpg

610x.jpg

610x.jpg

610x.jpg

610x.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...