Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Па, брате, ова кула:

250px-Manastir_Manasija_Serbia.jpg

250px-Despotovac_l_Manastir_Manasija_001.jpg

:)))

А и ја сам се чудио, какве су сад ово њиве, равница, па брдо. Реко' ај да питам. :)

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

uuu,bio na tom porodicnom okupljanju,otisli u restoran,jeo rolovanu punjenu vesalicu,pozdravio se sa tetkom i tecom koji se vracaju za Kanadu(inace,dobio sam na kraju neku kintu :)) \o/ ),a posle blejkica na Brdu...uzivancija!!! :)

sad malo kanterica,vezba se za turnir,i takoooo :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Око пола једанаест неки ћелави тип с неколицином другара, у црвеној ССИ маји у Патриса Лумумбе.

РУР СЕКТА!

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Око пола једанаест неки ћелави тип с неколицином другара, у црвеној ССИ маји у Патриса Лумумбе.

РУР СЕКТА!

neki celavi tip.... ahahahah. A treba da idem da se sisam. Aj dobro jutro, odoh da spavam.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

reshio sam da udarim celavijanu posle jedno petsto godina...u subotu ujutru posle posla,da me zapamte cupike da sam lep.Bicu pijan,a i kolega sto ce me shishati ce isto biti pijan,tako da ce biti veselo :)

Jedva chekam :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ijao, vec peto jutro se budim tacno u 10, sam onako, bioloski sat sljaka dobro..

i kontam da mi je to super, jeste da me skuca oko 2,3 i da se osecam malo neispavano ali opet dan je moj..

kontam samo da ce mi vikend sve poremetiti :D

e da, manners first, jutro svima!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

jebote kako tezak zivot vodite! [all2]

kod nas u 8h kad udjemo u firmu cekaju nas radni skafanderi gumene chizme, slemovi i gas maske

a kad se napakujemo sedamo u vagon koji nas lagano spushta u okno gde kraj malih svetiljki

nema nicega osim sirove rude SPAJSA! [:D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

jebote kako tezak zivot vodite! [all2]

kod nas u 8h kad udjemo u firmu cekaju nas radni skafanderi gumene chizme, slemovi i gas maske

a kad se napakujemo sedamo u vagon koji nas lagano spushta u okno gde kraj malih svetiljki

nema nicega osim sirove rude SPAJSA! [:D]

kako sere ovaj nigger:)

btw drugari, od prvog sam i zvanicno u sanitetskoj sluzbi skole rezervnih oficira vojske srbije...nece me biti jedno tri nedelje, cuvajte mi forum i svratite i ponesite neku rakiju!:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...