Jump to content

HoN prcajte!


Recommended Posts

Mene i dalje fascinira to da postoje ljudi sa 1700 psrom koji (i dalje) ne znaju da koriste svog heroja, a imaju preko 200 odigranih partija.

-edit-

Topic je pure win.

Ismejah se na Black Smith-a, Behemota i drveće :))

Edited by Atomic
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

' date='21 February 2010 - 01:23' timestamp='1266711805' post='1526147']

Na kom kanalu se skupljate? :) Gde mogu naci nashe igrache ?

/join rur

Inache, ja sam batalio HoN na neko vreme posle jednog nemilog jutra. 5 partija sam izgubio za redom, za manje od pola sata. 5 partija neko iz mog tima izadje u prvih 1-10 minuta. I nisu u pitanju DCovi, vetj ode lik sa Blood Hunterom na mid i u 6. minutu ima 0-3, kaze "this sucks" i izadje, i da... sve to sa 1780psra. I tako to... jebeni retardi, morali su da dodju sa te Garene i Battleneta na HoN. :(

Link to comment
Share on other sites

Sat vremena sam igrao sad najuzbudljiviju partiju ikad, pogotovo sto smo od pola partije igrali 5 na 3, (ja u ovoj drugoj ekipe sa jos dvojicom). Dobili bi ih lako, da nije bilo glupog scouta, i da nisu imali 4 stun heroja i Vindicatora. Poslednji napad smo ih navatali iza ledja, roknuli sve odjednom i rush na bazu. Prvi put sam igrao sa Valkyrom, i odusevio se herojem, s obzirom da sam mu nabudzio damage i attack speed, sve heroje sam lagano dobijao jedan na jedan, s tim sto sam imao skor 13/10/15, jer sam se glupirao previse i zatrcavao se sam na njih.

Zbog ove partije cu jos vise igrati HoN :)

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

takodje najvise mrzim leavere sa garene na kojim im ne mozes nista,mislim das mu ti ban ali nisi nesto mnogo ucinio,dok na battle netu totalno druga prica,kad popije banove sa par botova account mu postaje beskoristan,sto se pak hona tice,predobra stvar =),zephyr(sova) i pandemonium me odusevljavaju,verovatno zato sto ih nema na doti...

Link to comment
Share on other sites

Ruse treba sravniti sa zemljom, ili makar staviti neki firewall ka Rusiji da ne mogu da igraju hon, a svaki put kada pomisle da igraju hon da ih za svaki spermatozoid koji drže u jajima udari po jedan automobil.

Ili grom.

Ili da dobiju neku neizlečivu bolest od koje se umire sporo i bolno.

Link to comment
Share on other sites

Uh kakva partija...

Igrao sam s nekim randomima, zapao mi onaj nosorog heroj, koje sranje... uglavnom celu partiju me hejtovali kako sam nub (a realno u startu ja i jerezaja na lejnu sa pestilensom i onim što baca čekić, dupe su nam pomerali još od starta, borio sam se da preživim a ne da gruvam XP)... i ginuli, ginuli, ginuli, a forsirali sve neke retardirane push taktike iako svaki put pobrišu patos s nama... i pred kraj krenem da skačem sa lejna na lejn da čistim put kripovima koji nam završili skoro sav posao (i tu su me hejtovali ofc), i nekako počistimo trojicu na jedvite jade u našoj bazi, izvedemo poslednji push i dobijemo lol!

Kakva partija.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...