Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

sta je bre sa ovim ljudima

Sandokan [roflmao] [roflmao] [roflmao] [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[;)]

AAAND YOU KNOW

IT'S TRUE

GONNA LULEETE YO NUMBA NAH

'NNNN WAWWU WAAAHLA

AAALL DEEEZ BULLSHI LASHOULD DOO

ALL DEEZ BULLSHI LAH YO GROO

AAALL DEEEZ BULLSHI LAH YOU SAAAEyou sae

ALL DEEZ BULLSHI LAHS ALL DAE

HAAAAALL DEEEEEZ BULLSHI LAHS YOU PLAAAE

I CAN BE FUCK WITH YOU NO MO - NOOOO!

I'M GONNA FLO DISSAAING YEEEEAH

I'M GONNA FLO DISSAAING

AN NNNO YOUUU CANNNHAA NOOO MMMMMMMWUERCYYY

jedan komentar

Link to comment
Share on other sites

ovo iluzija iluziiija mi uopste nije tolki lol, deca se tripuju, klinka peva, lik recituje neki skrndeljski tekst, ali mi je sve to sasvim okej za petnes dina...nije cak ni izvedba losa kad se sve uzme u obzir. ono sto mene fascinira je zeksi dolazi sve ce da vas pogazi i tome slicno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da nije bilo

MC Black Lord(ex Black MC)-Seselj je Srbija

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

napisao je knjigu i ima promociju, cini mi se u nedelju i pozvao je mog ortaka i njegovu ribu na promociju (valjda su mu uzeli letak il carapu, neam pojma), kaze mi ortak da moze i mene da vodi, ako budem imao vremena, here i come! mozda se cak i fotkam s njim!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam ranije posecivao ovaj topik i sad kada sam prelistao prvih petnejstak mnogo mi se sloshilo. 70% klipova je deletovano jer su tvorci istih izgleda postali svesni kolko je to retardirano. Ajd ove sto se sprdaju mogu nekako da skapiram. Jesu smesni kad failuju tekst i produkciju ali bar ih razumem. Vise me bole ovi sto tripuju da su ozbiljni. Povraca mi se od cvije, odreda tatule , dovle lexe i ostalih. A jos vise mi se povraca od nekog ko to moze ozbiljno da slusa a to je moze se reci 80% 91+ generacije. Samo jos jedan pokazalac da je sve otislo u kurac. Sto se tice produkcije nezna se ko su jadniji. Ovi sto se snimaju kasetofonom (zaboravih mu ime , pesma mu se zove moja zurka ili tako nesto) ili ovi sto im cale iskeshira uber pro studio pa edituju glas u onom stilu (jebem li ga neznam kako da ga nazovem, znate o cemu pricam). Od domaceg rap-a volim prti i celu 43zla ekipu i poneke pesme random izvodjaca. A od ovih novih klinaca mi se mnogo kenja i sama pomisao na to da sutra moze izaci Cvija ft. Karleusa jer ce im to doneti lovi mi nedozvoljava ta takve izvodjace uopste svrstam u rap. I opet mnogo mi se kenja od celog ovog topica.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ti si kanda omasio poentu topica:)

mislim, ne znam sta si hteo da kazes ovim postom, to se sve podrazumeva i pre nego sto udjes na topic...me confused panda...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ti si kanda omasio poentu topica:)

mislim, ne znam sta si hteo da kazes ovim postom, to se sve podrazumeva i pre nego sto udjes na topic...me confused panda...

nvm bitno je da se kapiramo...

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...