Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smara me sto se cesto ne drze templejta, a to je najsmesniji deo zapravo:)

treba da kaze niagara falls are ONE of the best falls of all time:)

o ovoj svinjariji sa muhamed alijem necu ni da pricam (al dobra je fora, nije da nije)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

haha, kakav je debil, ne mogu da verujem :)

Mada, znate svi da je on već iz godine u godinu smarao što ne dobija nagrade za najbolji spot, i što su ih uvek davali nekom drugome (pa čak ona jedna grupa je uzela dva put, ne mogu da se setim kako se zovu, imaju onaj jedan spot kad dva tipa idu ulicom a menjaju im se printovi na majicama :)) pa je možda i namešteno, mada me ne bi čudilo i da nije.

Link to comment
Share on other sites

Sad samo da napravi spot od montaže ovih zajebancija sa njim, i dobija sigurno.

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

pomrli ovi kanyewestdouchebag.com linkovi do slika :(

pokušao sam da nađem video šta se to desilo ali youtube je skinuo svaki

youtube počinje žešće da smara u zadnje vreme, preteraše ga sa cenzurom, skidanjem i najmanjeg delića copyrighted materijala i adult contenta. Na žalost, previše su postali popularni da bi ljudi tek tako prešli na neki drugi servis, ali jako bih voleo da se to desi

Link to comment
Share on other sites

Brate, ako naprave drugi servis koji je toliko brz, jednostavan za korišćenje i nije prenatrpan gomiletinom nekog sranja okolo pa ne mogu ni da provalim gde je zapravo klip iz prve, ja ću prvi da pređem.

Mada meni nikad nije jasno zašto skidaju trejlere za filmove, recimo (to je marketing za film, valjda je poenta da ga što više ljudi vidi, mislim, kopirajt za reklamu, lol), i što neki videoji nisu dostupni u nekim zemljama (ko, zašto i na osnovu čega to određuje?).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nevezano bas skroz za ovu pricu, ali vezano za RAGE :D

trazim danas ovaj klip da vidim sta je crnja rekao ovoj i gomila likova je uploadovala klip gde ti vidis na onoj slici crnju i ribu ali kad pustis klip, neki emo retard sere kako se BAS IZNERVIRAO sto je crnac tako zlobno postupio

oterao sam ih u kurac sve, ali dzabe, jer kad sam stisnuo reload moj komentar je vec bio na petoj strani :(

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Evo, dok ne ubiju i ovaj snimak, lol.

http://www.pollstar.com/blogs/news/archive.../16/689582.aspx

Al' kako joj je samo tutnuo mikrofon u ruke na kraju i, kao, "ajd, palim sad" :)))

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...