Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Video sam danas Docu posle sto godina, i Ramija posle hiljadu godina. Doca je sve uredio da može da igra DOTU kod kuće dok ne svisne, a Rami nešto smrš'o.

A bogami sam video i Milića kako se vozi kolima po Zemunu, da posećuje ove stranice rekao bih mu "Miliću, video sam te danas kako voziš kola po Zemunu, deluješ baš kul" :) Skoro scena iz onih američkih filmova kad baja vozi kroz pustinju sa izbačenom rukom kroz prozor.

Link to comment
Share on other sites

vrnuh se posle odmora u boki... menjam stav prema letovanju dole, ako to ukljuchuje kucu tvoje devojke, devojku :P i drugare, chamac, i kola :D tada zna da bude zabavno ... inache je seljana nikad gora... bilo je sve na mestu, i pecanje, i veslanje (do veriga), cak sam stigao sa ekipom da skoknem do maksimusa kada je bio bob sinkler koje je bio odvratan ali smo isli vise zbog zajebancije kao ekipica.... hn je i dalje pun dojki na sve strane, more je bilo chisto, lignje punjene njegushkim prshutom na rosama fantastichne, otkrio sam podgorichko bjelo vino, kvalitetno suvo, vrlo lepo klizi :) orada, mushlje, kozice itd itd

e da, put preko bosne je jebeno fantastichan, gorivo najkvalitetnije i najjeftinije, preshao sam 450 km sa pola rezervoara (oko 30 l), put je trajao sve u svemu 9 sati sa pauzama od oko 2 sata, murije na svakoj krivini pa sam ih malo i castio....

e da video sam dva lika u maksimusu sa klanrur majama al su bili daleko u guzvi da ih cimam, neka se javi ko je bio :D

Kako ti se zove devojka?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I ja se sinoc vratih sa mora. Da nisi sluchajno kroz Bosnu proshao u Sve su iste majici, poshto sam video negde u sred Bosne, na nekom stajalishtu lika sa tom majicom, al' je bio predaleko da bih provalio ko je...

Inache, nije bilo loshe na moru, mada mi je 10 dana mnogo, 7 bi mi bilo sasvim ok. Josh danas blejim pa od sutra pochinjem sa uchenjem, iam 2 sedmice do ispita...

POZ

jesam, bio sam u crvenoj, burazer i ja, stajali smo kod sutjeske (prekoputa spomenika) i negde 30ak km pre zvornika gde sam popio kaznu i posle seli na kafu i shoranje :)

inache pijan sam kao bulja i savetujem pijanu drugaricu na msnu kako da smuva tipa, dough :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

fijuk

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

Evo mene, eto vas...:D

Sinoc se izrazbijao sa 2 sata basketa...jutros zglobovi toliko bole, da sam jedva doskakutao do posla...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

btw bio na turniru u basketu juche, bila bash fina bleja...iako smo izduvali 5 od 6 partija, shto je ustvari i dobro obzirom da nismo imali visokog igracha u reketu a i skupili smo se na brzinu....sve smo gubili malo razlike ali zato smo ODRALI neku ekipu sa Ade 3 razlike!!!1 :))

dok smo chekali izmedju partija, sedne neki lik blizu nas i krene da lupeta seljachki(cirkus kakve fore) sa nekim njegovim poznanicima...da je, recimo, prichao sa mojim ortacima, sigurno bi ga neshto cimao, jer ne mogu da se suzdrzim :) poenta je da lik neki 'baja' u gradu(selu) olololol i drzi neki kafic, shto sam saznao tek kasnije sluchajno kroz prichu. :) ne znam shto me ovakve stvari zachude, a kapiram da je dobro ne? :) mislim, to shto minion shabani misle da je on baja a ja mislim da je master shaban

sada mi je toliko loshe da sam cimnuo kolegu da dodje da radi umesto mene, odnosno, promenili smo smene...kolega car.

Link to comment
Share on other sites

Jebote previshe prcanja, previse....

ne seri bre :)

evo me na poslu, gnorgl. al do jaja je, pustio ziku i radim na miru. neko dete me startovalo na last.fmu, kaze upoznali smo se pre dve godine na tasosu, a ja ne mogu da se setim. isuse hriste.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jesam, bio sam u crvenoj, burazer i ja, stajali smo kod sutjeske (prekoputa spomenika) i negde 30ak km pre zvornika gde sam popio kaznu i posle seli na kafu i shoranje :)

E tu kod spomenika sam te video. Al' si vec preshao ulicu i krenuo da se penjesh uzbrdo...

Danas prvi dan shtrebanja. DON'T WANT!! :(

.

Link to comment
Share on other sites

Vratio se ortak iz japana. O budo, koliko smo piva popili... Posekao sam se na flasu, rofl. Treba da se vidim sa kjut ortakinjom i da joj stavim do znanja da betmen hoce da joj metnem. gl und hf.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Шта је ово, пола Рура ради Суботом? :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...