Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kao hteo da ne izadjem nego da spavam i prevrtao se tako 2 sata po krevetu i posto videh da nema vajde sad cu da se spustim u ulicu da udarim koje pivo... :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e, vako, vec jako dugo mi krcka desno rame, tipa kad vrtim ruku u krug, krcne stalno na istom mestu i to prilicno cujno i osetno, nije ono kao 'zaribao sam pa mi treba zagrevanje' vec ne zavisi od toga. ako bas intenzivno koristim ruku u tom nekom fazonu, tipa pikam basket tri dana zaredom, onda me vec prilicno smara. meni to najvise lici na neke 'isprepletane' ligamente ili nesto tog tipa, dakle cist sirov fizicki problem posto je stalno prisutan, a nije nesto sto samo boli a ne znas ni sta je (tipa nerv) niti nesto sto krcka, pa onda ako se zagrejes krcka manje. e sad, sta preporucujete, meni je neki logican izbor neki kiroprakticar ili neki od tih likova, a ne doktor.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Došao kući oko 4, i od tada pokušavam da zaspim. Upravo sam odustao :(( spava mi se, al ne mogu da uhvatim san

Дијазепан тебрикс, чуда чини. Заспиш као беба,а оних пола сата пре него ли заспиш, осећаш се као у рају, колико ти се пријатно опусти цело тело.  [:D]

А можеш и да се напијеш, ако нећеш гудре.  [8D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Не знам како би се осећао кадa би морао да гa гурам у Чарли Чаплина :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e, vako, vec jako dugo mi krcka desno rame, tipa kad vrtim ruku u krug, krcne stalno na istom mestu i to prilicno cujno i osetno, nije ono kao 'zaribao sam pa mi treba zagrevanje' vec ne zavisi od toga. ako bas intenzivno koristim ruku u tom nekom fazonu, tipa pikam basket tri dana zaredom, onda me vec prilicno smara. meni to najvise lici na neke 'isprepletane' ligamente ili nesto tog tipa, dakle cist sirov fizicki problem posto je stalno prisutan, a nije nesto sto samo boli a ne znas ni sta je (tipa nerv) niti nesto sto krcka, pa onda ako se zagrejes krcka manje. e sad, sta preporucujete, meni je neki logican izbor neki kiroprakticar ili neki od tih likova, a ne doktor.

IMHO neozbiljan je bilo ko ko ti posavetuje bilo šta osim da prvo pitaš lekara, pa onda dalje.

Link to comment
Share on other sites

Ne ne kakvi lekari matori, ima na mirjevu kostolomac znas kako radi!

On the other side :" Doktore Ivkoviću krcka mi rame nekako kao da imam neko zako..."

"Mmmprfff bre imenjace idemo na rakiju"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...