Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sigh , crkla mi sluska a bez mp3-a sam ko izgubljen :((((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mjok, bash je bio fazon ajd pokusham josh jedom i idem kod doce, i ono hopala ispade.

posle 4 sata caprkanja, xy naprezanja na povracanje, izvadio sam koscicu od 2,5 cm iz krajnika pincetom

shta kao, ajd josh jedna pegla i jedan insertation pa idem;))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

nije bilo povracanja, nego kada chachnesh taj deo onda se naprezes kao da ces peglirati :) izbuljish ochi luchish pljuvachku i tako te tantalove muke, na kraju oguglash skoro da sam sebi krajnik mozes izvaditi... haha interesantno iskustvo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije bilo povracanja, nego kada chachnesh taj deo onda se naprezes kao da ces peglirati :) izbuljish ochi luchish pljuvachku i tako te tantalove muke, na kraju oguglash skoro da sam sebi krajnik mozes izvaditi... haha interesantno iskustvo

Hm kako ovo pogresno zvuci :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zavrsena i treca godinaaaaaaaaa. Cetvrta hir aj kam!

+1

edit: Jel mozhe pepsi da se pokvari ?

Imam 32 limenke pepsi maxa, i sutra im istiche rok trajanja. So, koliko to u stvari ogranichava pitkivost pepsija ?

Nemojte samo da mi kazhete da tju morati da ih popijem sve do ponotji !

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

kako sam pregoreo danas...

cimaju me 20 puta "ne radi mail ne radi mail ne radi mail prijavljuje unknown error", a ja ne mogu da dodjem do njih jer su na drugom kraju grada, i sat vremena se drkam sa njima, gledam mail server, proveravam podesavanja, ma sve sve sve, i onda na kraju mi padne na um da im nije outlook pukao i pitam "koliko imate mailova u inboxu"

"4998"

i tu... mrak na oci...

prvo sam je iznapusavao i onda joj rekao da mora da pobrise sve mailove i to rucno, desni klik, delete, onda da ode u deleted itams i to isto uradi jer je to jedini nacin...

s'obzirom da je retard koji jedva zna komp da upali to je i krenula da radi... trebace joj sigurno jedno 6-7 sati za to... radije bi joj uzeo pare za to ali ne mogu jer je u okviru firme... ako ne mogu da joj uzmem pare mogu makar da joj se osvetim sto mi trosi vreme

picka joj materina dementirana

in other news

zavrsio sam diplomski sreca sreca radost radost!!!!! :D :D :D

sad jos samo da ga precekiram malo i da sibnem profanki

kraj studija... shmrc... :'(

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...