Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

klinci ispod prozora koji pikaju tenis i svadjaju se ko je nadal, ko je marej, ko je federer, ko je tipsarevitj, ko je djokovitj, ima ih 10ak pa nikako da se dogovore .. prajsles :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma dobro to :) al nema nikakvog ni naglasa seksualnosti u tom crtanom koliko se setjam. znachi ono da je dodirne, da baci neku masnu foru, da namigne ribi i sl. samo ona klasichna damzel in distres situacije :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Sutra se odrzava super tajna (ovo sam izmislio) konvencija Intela, i dolazi glavni covek iz istog za ovaj deo Evrope sa svojim pomocnicima da odrze razgovore sa naucnim kadrom o otvaranju laboratorije za konkurentno programiranje. Profesori & Asistenti ONLY. A izgleda da jedan jedini student koji ce biti tamo cu biti ja. HEY HO HEY HO

Link to comment
Share on other sites

Haha...

Cek, to nije smesno, to je tuzno :-(((

Cekaj, ajde neke druge vesti.

Vratio sam se iz ture obilaska Svete Fruske Gore, gde sam bio u 3 manastira: Krusedol, Hopovo i Grgeteg... Ne znas koji je lepsi! U Krusedolu su pored dosta velikana sahranjeni i Arsenije III Carnojevic i Arsenije IV Jovanovic. :]

3 down, 14 to go!

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

kako sam promolio nos iz ulaza da odem na basket, pljusak se spustio, pre toga mi propala cirka zbog potprecednika jebo ga ja retardiranog

trt

Tako ti je to kad me varas...bog sve vidi...ides na basket, ne zoves :(

Mene uhvatilo na trcanju...na sred 5-og kruga :(

I, znaci, chudesna 65-ca...sela neka klinka, mozda 17,18 god, pored mene, pokazila mi da skinem sluske od mp3-ja, ja mislio da hoce da me pita nesto...Kad kaze ona meni "E, jel znas da licis na Toma Kruza"...ahaha...kad nisam umro od smeha...luda deca....

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...