Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

u takvudu je skoro kao da si evnuh u sultanovom haremu...odlichan film je ispred tebe ali te nesto sprecava da potpuno uzivash, kao npr sto je i meni sa nevelikih 185 tesno (i to ne po shirini, za sve one koji ce da naprave shalu kako sam debeo, kao da ja to ne znam), za noge...

ali iskreno, najvishe bih voleo kada bi sredili kako treba sava centar. mnogo sam voleo da gledam iz te velike hale, a za premijeru matriksa sam imao prvi red balkona i to mi je najbolja projekcija u bioskopu ikada

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja prednos pak dajem domu sindikata i onim basevima koji mozda nisu nesto kvalitetni, ali ti nije dobro uopste kolko su jaki

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

најбољи биоскоп у Бгу икад је била "Козара". одмах иза њега рахметли "Одеон".

ови синеплекси су јад и беда, мала платна, бучни, скучени... нисам био у Ушћу и у Ситију, али ови где сам био су јад и беда. у С.Ц. ме нервирају седишта.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

најбољи биоскоп у Бгу икад је била "Козара". одмах иза њега рахметли "Одеон".

ови синеплекси су јад и беда, мала платна, бучни, скучени... нисам био у Ушћу и у Ситију, али ови где сам био су јад и беда. у С.Ц. ме нервирају седишта.

pa,zato i imas takvo misljenje :)

ne znam,kad se otvorio tuckwood,bio je najjaci bioskop ali je problem sto ga od tad nisu renovirali nesto i to je sad malo,usrano i skuceno. roda se renovirala isto i extra je,moze lepo da se gleda.

ali ster je najbolji,realno. nisam jos bio u uscu uopste,ali i nemam neku zelju pored delta grada :) a cak sam primetio da sam redovnije poceo da idem u bioskope od kad se otvorio delta siti. gledao sam skoro sve sto ima na repertoaru,osim onog ''hotel za pse'' :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

ja u sredu ....

@ bioskopi

meni je skroz ok ovaj novi balkan...

ispred imas lepo da sacekas u udobnim kaucima i foteljama..

unutra isto onaj prednji i poslednji red imba kauci za upustanje...

zvuk i slika su odlicni..

inace kinoteka ftw!!!

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...