Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nekad su svi bili klinci pa kidali znakove :P

ja se prejeo, pola pileta za mene, nije lose, ima da se ugojim napokon, yeey !!!1

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

treba večeras da se vidim da društvom iz osnovne povodom 5 godina mature, nas desetak ali niko nema dobar predlog gde će mo. Pa ako znate neku dobru bleju gde može 10ak ljudi da stane, da nije rupa i da je pivo dobro pišite :D

neko ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kafana "Korcagin" ,ima ftw kajsiju a i dobra je atmosfera.Nalazi se iza Teatra T,ili ti iza Vise poslovne.

http://www.beoclick.com/f/Turizam-i-ugosti..._Pavle_Korcagin

kako sam ja voleo tu kafanu, al pre 3 godine, sad nemos mideti ni jednog matorca sa novinama, ebeni fenseri sve isterali...

izgubila je po meni neki smek koji je imala..

radi svakim danom sem nedelje, obicno je ziva svirka, al moras da rezervises pogotovu ako vas 10 ima...

ako nisi bio lepo ces se provesti, alkohol je prilicno jeftin i da, kajsija i dunja su ftw !!!

kontaj da banete oko 8, do jedno 2 da ce vam biti ludo , ludo !!!

muzika je ok, 2 lika gitara, otprilike koliko se secam 3 tematske celine sviraju, poslednja narodnjaci gde ribe polude i skacu na stolove..

e i imas dobro mesto za sprc, kad ides ka wc-u, na pocetku hodnika imaju stepenice sa leve strane, popnes se gore, ima neka sala za konferencije i to..prazna.. :P

edit: typo + znam da sam kasno javio, ebga

Edited by depresSed

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

novi sad i ltj & conrad su car.

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pola sata sam po sobi jurio OGRMONOG skakakvca da ga isteram napolje, skace on, skacem i ja :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovog leta nista od arbajta u faterlandu. Milina sto cu moci konacno da se odmorim i da se opijam svaki dan(i da ne prcam), al' zao mi novaca. Mada, nije sve u novcu, ali je jebeno lakse sa istim.

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Vidi i kafanu Majdan, na Bulevaru tamo jebem ga, 5-6 stanica tramvaja posle Vuka...

Od mene +1 za ovo, odlichan lokal, super atmosfera , zivim na 100m od njega ,pa svratite i do mene :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

koji bofl rofl dan, koji se zavrshava, umesto da bude kul, sa slushanjem krimi pricha i toga da cheda trchi na traci u teshi ko lud .. bozhe svashta

Corey ti ga obori pa cemo zajedno da ga shutiramo dok je na zemlji! [:D]

al si hrabar matori!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

bio sa ortacima na basketu na tzv planinarskom domu, duboko u brdima :)) predobro za basket....sveze, priroda + reflektori

Umesto da si u Novom Selu kod burazera na seoskoj slavi da SPRCAS seljanke :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...