Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

treba večeras da se vidim da društvom iz osnovne povodom 5 godina mature, nas desetak ali niko nema dobar predlog gde će mo. Pa ako znate neku dobru bleju gde može 10ak ljudi da stane, da nije rupa i da je pivo dobro pišite :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ipak je gay pron?:)

josh gore, animal brate :(

sve zverine iza tamnih cvika :]

ti tjile imash uzasnu naviku da pochinjesh da radish tamo gde imaju te uzasno striktne dress kodove uvek i samo kada je najveca vrucina

pa ne moram sada, mogu kao shto ti kazhesh kezhual, al ima 50% istine u onome odelo chini choveka ;) tako da jebiga, takav je posao :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

josh gore, animal brate :(

sve zverine iza tamnih cvika :]

pa ne moram sada, mogu kao shto ti kazhesh kezhual, al ima 50% istine u onome odelo chini choveka ;) tako da jebiga, takav je posao :]

Ima, samo majmunu mozes da objasnis da ce biti bolji u odelu.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ima, samo majmunu mozes da objasnis da ce biti bolji u odelu.

pa ne znam sad si me nagnao da razmishljam ponovo o tome, ne u svetlu nove situacije, nego nikad nisam finalizirao tu misao do kraja. nisam ni ja za to MORA OBAVEZNO odelo, pogotovo kad je pakao napolju, al isto tako bih uveo uniforme u osnovnu, a bogami i srednju shkolu. sad shto deo tripa oko uniformi jeste i chinjenica da zhivim blizu dve osnovne shkole i da su klinkice u njima njam-njam [:D] mozhda ima i nema veze sa tim. ne znam, sve je povezano :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa i u uniformi i bez uniforme su sve isto obuchene, a i nije bitno ni to jer kad se skinu gole opet su sve iste, A POGOTOVO KAD SE UGASI SVETLO MATORI!!1 KURVE BRE!!!1

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

izgrebali mi auto na parkingu u bg-u :|

kako vrh pocetak vikenda, dao kaparu za stan yay od decembra moja i samo moja kvadratura, dosao u bg kod devojchice na rodj, odveo je u neki fin restoranchic vecera i sve redom... a ujutru...

srafcigerom, prednje krilo zaorano... ustanovljeno je da je to uradio neki matorac, zivi u istoj zgradio gde sam i spavao za vikend, 80ak godina, grebao audije i mercedese pre toga... gledam ga da li da mu isisam ochne jabuchice ili da ga izbodem kasichicom za dezert.... srecom devojka buduca pravnica bila sa mnom tu te ga lepo obevestila da ce biti tuzba da imaju svedoci i tako dalje (sto mene relano boli dupe nista od toga nece biti)..

jbg terminator i subota na severu su malo izvukli sve... ali stvarno grebanje kola... koliki majmun mozes biti roargh

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...