Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Kondomi ako ces da sprcas, cigare + upaljac, dokumenta (pogotovo ako vozis; ne nosim novcanik, to je gej), zvake, lekovi (meni trebaju non-stop u ovom periodu zbog alergije), flash (ne mozes nigde bez flasha), vrlo cesto indeks (na fax). Nije to bas tako Ivane_..

Zimi neces imati dovoljno dzepova za sve ove artikle, a kamo li leti.

kondome ionako ne smeš držati u džepu, ko ti jebe mater što si pušač, dokumenta ostavi u kolima, a za ovo ostalo si se israo :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ранац је превелик за тако мало ствари. закон су педеруше ("бубрежњаче", "елеганци педеруше", "топломерке"...), само што су дискутабилне са стилског становишта. иначе су мајка мара. и то само лети, јер тад нема довољно џепова.

зими се има довољно џепова за сва документа, пљуге, кључеве, новчаник и сл. обожавам џепове.

shto kaze daki i kondomi, lekovi, cvike, mp3, usb, dokumenta, ja josh i fotoaparat, tampone, labelo, karmin....

a i deshavalo mi se vishe puta da mi ispadnu cigare iz dzepa kad ih nosim, a kljucheva imam toliko da bi se bash nabudzilo kad bi ih u dzep stavila

imash i one male rancheve ko shto ja imam (ako se secash), a te bubreznjache ili kako vec su same po sebi nezgodne jer se nose u ruci, tj shta koji djavo ruka stalno da ti je zauzeta isti fazon ko kesu neku stalno da nosish sa sobom

oO

 

Link to comment
Share on other sites

jeste, onda sve mozes lepo da rasporedis po policama pod uglom od 90 stepeni u odnosu na zid.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jeste, onda sve mozes lepo da rasporedis po policama pod uglom od 90 stepeni u odnosu na zid.

[:D]

1556.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kondome ionako ne smeš držati u džepu, ko ti jebe mater što si pušač, dokumenta ostavi u kolima, a za ovo ostalo si se israo :D

Dokumenta moram sa sobom jer sam par puta bio zaustavljen i nisam imao dokumenta jer su ostala u drugim kolima. Ko mi jebe mater, i idiot sam sto sam pusac, ali sam pusac.. Eto vidis :D

Evo otvorio sam torbicu i jos sam nasao garanciju od guma, Erste karticu, neke uplatnice i neke papire sa lekarskih pregleda.. Bahh

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

shto kaze daki i kondomi, lekovi, cvike, mp3, usb, dokumenta, ja josh i fotoaparat, tampone, labelo, karmin....

a i deshavalo mi se vishe puta da mi ispadnu cigare iz dzepa kad ih nosim, a kljucheva imam toliko da bi se bash nabudzilo kad bi ih u dzep stavila

imash i one male rancheve ko shto ja imam (ako se secash), a te bubreznjache ili kako vec su same po sebi nezgodne jer se nose u ruci, tj shta koji djavo ruka stalno da ti je zauzeta isti fazon ko kesu neku stalno da nosish sa sobom

nije isto kad zensko nosi torbicu i kad mushko nosi torbicu, pogotovo ako je mushko gejmer :D onda mu treba samo ranac kad ide na turnir da ponese slushke, tastaturu i mish :D ende

ja nosim markicu, mp3 player, telefon. sve stane u dzepove, sprcam kod mene skoro uvek, kondomi stoje u fiJoku da mi lizesh djoku, kola trenutno nemam, a u stanu stalno neko bleji, a i da ne bleji shta koji moj da zakljuchavam kad ce Oni da zalaje i ko god udje ima i da izadje :D, a realno i mrzi ljude da se penju na 4 bez lifta :D

www.500px.com/chegster26

Link to comment
Share on other sites

jbg ko jednom proba sa torbicom nekom, retko kad se vraca na trpanje po dzepovima

ali zato kupis neku normalnu torbicu, cat or something... je posto se nikad ne smirujem, ne znam bash gde cu spavati, sve svoje sa sobom nosim, usb hdd, flash, cigare, 2 moba, svezanj od 15 kljuceva, kljucevi od kola, novchanik sa dokumentima, ipod, slushke, naocare za sunce, pljoska :D ... josh samo rezervne gace i da me svet vidi... isto tako i kola su mi puna potrepshitna svakodnevnih :D chovek nomad!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jbg ko jednom proba sa torbicom nekom, retko kad se vraca na trpanje po dzepovima

ali zato kupis neku normalnu torbicu, cat or something... je posto se nikad ne smirujem, ne znam bash gde cu spavati, sve svoje sa sobom nosim, usb hdd, flash, cigare, 2 moba, svezanj od 15 kljuceva, kljucevi od kola, novchanik sa dokumentima, ipod, slushke, naocare za sunce, pljoska :D ... josh samo rezervne gace i da me svet vidi... isto tako i kola su mi puna potrepshitna svakodnevnih :D chovek nomad!

Gde si maude nisam te prepoznao. Zasto ljudi misle da se svet vrti oko njihovog vidjenja istog.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...