Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e ne znam sve te mushke torbice su mi uzas, al opet ne znam gde oni shto ne nose nishta stavljaju novchanik, telefon, kljucheve itd. al te shto se nose u ruci :( ja bi se smorila ko lesh da moram tako u ruci da nosim sve vreme

ranac rula

oO

 

Link to comment
Share on other sites

ma shto se raspadam :) shto je najgore, sad bolje izgledam nego pre 2 meseca :)

ako ti tako kazhesh :] dobro je shto onda nisi kachio slike iz tog perioda!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

e ne znam sve te mushke torbice su mi uzas, al opet ne znam gde oni shto ne nose nishta stavljaju novchanik, telefon, kljucheve itd. al te shto se nose u ruci :( ja bi se smorila ko lesh da moram tako u ruci da nosim sve vreme

pa ono, treba ti novčanik, mob i ključevi, a farmerke imaju pet džepova.

Link to comment
Share on other sites

meni je problem shto onda poshto sam bash u tom predelu mrshav izgledaju svi ti dzepovi nabudzheno .. jedino da nabavim tanji mobilni i tanji novchanik :]

a onda opet nemam mesta za 2 para cvika :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

e ne znam sve te mushke torbice su mi uzas, al opet ne znam gde oni shto ne nose nishta stavljaju novchanik, telefon, kljucheve itd. al te shto se nose u ruci :( ja bi se smorila ko lesh da moram tako u ruci da nosim sve vreme

ranac rula

ранац је превелик за тако мало ствари. закон су педеруше ("бубрежњаче", "елеганци педеруше", "топломерке"...), само што су дискутабилне са стилског становишта. иначе су мајка мара. и то само лети, јер тад нема довољно џепова.

зими се има довољно џепова за сва документа, пљуге, кључеве, новчаник и сл. обожавам џепове.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

pa ono, treba ti novčanik, mob i ključevi, a farmerke imaju pet džepova.

Kondomi ako ces da sprcas, cigare + upaljac, dokumenta (pogotovo ako vozis; ne nosim novcanik, to je gej), zvake, lekovi (meni trebaju non-stop u ovom periodu zbog alergije), flash (ne mozes nigde bez flasha), vrlo cesto indeks (na fax). Nije to bas tako Ivane_..

Zimi neces imati dovoljno dzepova za sve ove artikle, a kamo li leti.

Edited by lakjgvsmlkhvlsmekhgmlsergm
Link to comment
Share on other sites

pa ono, treba ti novčanik, mob i ključevi, a farmerke imaju pet džepova.

Realno. Ja sad i u sorcu drzim sve opusteno u 2 dzepa. Jedino ako krenem da trzim drzim mobilni u ruci :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Pa drzis sve opusteno kad imas kljuc od stana i kartu za bus.

Torbica/tasna/pederusa je realno neophodna (ranac je malo glupo nositi u nekim prilikama) i prakticna.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

A za patike si dao? A za noc koliko potrosis? Dnevno spalis koliko pakli cigara? A sminka i kozmetika?

Moze da se ustedi nego ti hoces neko da ti kupi to, pecas za sponzora na RuR-u a?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...