Jump to content

Sisanje


Recommended Posts

blago receno prenapumpan film :)

meni je delovao tako po trejleru, al ko sto rece mendzi, ocekujem to. al volim ove skins filmove, pa ce mi i ovaj biti kul kakav god bio lol, pogotovo sto je nas, pa mogu bolje da se ubacim u trip:)

inace, lol ako je to onaj sejtanov ratnik lik, covek je imao zle radovce i tu, mora da su ga dirali ko klinca!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro tebi ce se onda svakako svideti :) nisam u tom fazonu ja, kada sam dosao u bioskop i pogledao ko zapravo gleda ovaj film, zgrozih se, prosek godina 15, svi fajerke suskavci... al da ne skrecem sa teme... ima stvarno par kul scena i par kul likova(huliganci koji prica neke viceve:))

edit: najgora stvar je zapravo sto ljudi imaju predrasude o filmu kao sto sam i ja imao, i dosta njih ne izvuce srz ili poruku filma, nazalost

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

ne seri da batice i skinjare gledaju film lol. ja sam mislio da su skinjare u fazonu da tuku filmadzije, a batice ionako gledaju blokbastere holivudske. mada, dobro, pretpostavljam da gospodi radovcima imponuje kad ih stave u glavni trip filma u kom god kontekstu, svaka reklama je dobra:)

na konto edita:

kako to mislis, kakve predrasude?

kad bude bio neko ko nije gledao u bioskopu nek se javi

dobra ideja (ako ne stignem da pogledam u biJoskopu). mada, domaci je film, kontam da ce to malo sporije ici.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lol evo sad uzeo sejtanovog ratnika da gledam posto sam se podsetio zbog ovog topica i evo, u prvih par minuta je scena kad onaj klinja skins sa tetom na temenu zakaci onog tetkica lika i psuje mu kevu wtf? jel to samo u trejleru ubacena scena iz sejtanovog ratnika (zasto lol?) ili su carevi zapravo feedovali sisanje materijalom iz sejtanovog ratnika?

mozda bude jos scena lol

nisam mogao da gledam, mnogo mi isforsirana gluma i hiperbolisane scene...odgledo sam na preskok:) ne znam kako sam ranije odgledao ceo sasvim fino:)

nadam se da je ovo sisanje malo manje klinacko prezentacijski (zli skinsi prepuni tetova koji ubijaju likove ko dobar dan, prenaglasene batice koje vade utoke na jednu rec itd). jedino je kst super u svojoj grotesknoj preteranosti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hahaha eto dao si sam odgovor na kakve predrasude sam mislio :)) (poslednji pasus)

bas nije takav, nije taj trip ubijanje na keca i sve sto ide uz to(osim novice tripera) :) uostalom kad pogledas shvatices o cemu pricam :))

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

poruka je dobra, a sam film malo prenapumpan, al ok

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

едукују се батице.

:)

то је цела поента са тим и таквим филмовима. брат Кори би то могао боље да објасни. као "Ране"... то је био један антиратни филм, карикатура једног времена, а по целом Балкану су се батице преопзнале и одушевиле што се о њима снима филм, па су још користиле форе из филма, филм их је хомогенизовао, дао легитимитет.

нисам гледао "Шишање", али ћу погледати. видео сам трејлер и погађам: Којо је опет ДБовац, провлачи се гарант лоше одрађена бљутава прича о "светлој будућности", мимо које наш јунак бира много кулије обрађену "мрачну страну"?

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

moze li neko da mi da link da skinem film? hvala unapred

shakesno.gif

'Lo, there do I see my father. 'Lo, there do I see...

My mother, and my sisters, and my brothers.

'Lo, there do I see... The line of my people...

Back to the beginning. 'Lo, they do call to me.

They bid me take my place among them.

In the halls of Valhalla...

Where the brave... May live...

...forever.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...