Jump to content

Sisanje


Recommended Posts

Ok, iskustvo moje i vashe sigurno nije isto i to nije upitno.

Ali recimo meni 3 karte za holivud se ni malo ne svidja film, odnosno njegova koncepcija. Kako film dalje odmiche sve mi se manje svidja, ali kraj je mnogo dobar, odnosno izvlachi svu tu zbrku (ako me razumete). I generalno se meni ti filmovi ne dopadaju jer imam potpuno drugachiji ukus, shto opet ne znachi da su ti filmovi loshi. Jednostavno meni se ne svidjaju. Ne svi ali vetjina i to je to.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, iskustvo moje i vashe sigurno nije isto i to nije upitno.

Ali recimo meni 3 karte za holivud se ni malo ne svidja film, odnosno njegova koncepcija. Kako film dalje odmiche sve mi se manje svidja, ali kraj je mnogo dobar, odnosno izvlachi svu tu zbrku (ako me razumete). I generalno se meni ti filmovi ne dopadaju jer imam potpuno drugachiji ukus, shto opet ne znachi da su ti filmovi loshi. Jednostavno meni se ne svidjaju. Ne svi ali vetjina i to je to.

Ok i to treba poštovati. Svak ima svoj ukus. Ali ima malo u opštoj kulturi ako razumeš šta želim kasti :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

argumentacija ti postaje sve bolja, dzi

tri karte za holivud je odlican film

ona scena kada dobri komunista Ristovski upada u isokpanu grobnicu na groblju

u kojoj seljani shtekaju svinje je urnebes \o/ [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

btw meni je 'tito i ja' predobar film (92. godine)...do jaja je scena kada mali drzi govor ispred titove kuce u kumrovecu '...vishe od tebe volim dzoni vajs milera u ulozi tarzana, i garija kupera u svim ulogama...' [roflmao]

tudja amerika je do jaja isto(tih godina negde isto)

Link to comment
Share on other sites

Jel i ovo ironija, ili? Ozbiljno pitam :-))

to vec nije bila :P

ne podnosim tog zadrilog lika koji je poodavno prestao da glumi, a vec poodavno je prestao da bude kul sa svojom svinjskom facom

no nebitno, leptirici tralalala

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

to vec nije bila :P

ne podnosim tog zadrilog lika koji je poodavno prestao da glumi, a vec poodavno je prestao da bude kul sa svojom svinjskom facom

no nebitno, leptirici tralalala

Ne znam, ja ga gotivim. Po mom misljenju, jedan od nasih genijalnijih glumaca. Imamo mi pun kurac dobrih glumaca i dan danas, casove predavanja mogu da drze celom Bolly/Hollywoodu. Tipa Bjelogrlic, S. Todorovic, Kojo, Glogovac, Gutovic [:)], kao i ovi novoji sto se mogu videti po RTS serijama, kao i u Rodama. Ne znam, obozavam nas film.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...