Jump to content

Sisanje


Recommended Posts

American History X wanna be.

"Kada bih mogao da biram opet bih to isto uradio " o jebote bog ko pise ovo ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja vam samo mogu reci da se novica nikad nije zajebao

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

...excuze me?! Aj sad naglas procitaj sta si napisao...

odlican je trailer(za nase filmove) ali vec vidim da ce 70% filma da se svodi na psovanje

kad budemo videli film mocicemo da sudimo za sad je dobro sto uopste nesto pravi a da nije bas govno

pa evo,i killy ti je delom objasnio...

a,evo posto je reziser isti kao u Shejtanu,bas takve psovke mozemo i da ocekujemo. Onako kad ih glumac izgovori(na primer "jebem ti mater"),a ona tako ne lezi u tom trenutku(greska rezisera i scenariste) + to zvuci tako izvestaceno da ni sam glumac ne veruje u to(greska glumca).

Inace,ne omalovazam Shejtana,zato sto su to sve radili studenti FDU-a i dozvoljeno im je i da imaju propuste. I jos ako uzmemo u obzir da se taj neki zanr naucne fantastike ne radi,svaka im cast!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Iako smatram da je nashta kinematografija najgora na svetu i da je napravila najvetja govna ikada, ima par dobrih filmova i mozhda ovaj bude jedan od njih. Meni se trejler svidja.

Slabo si upoznat sa svetskom kinematorgrafijom. Prošetaj se par puta do kinoteke. Radikalno će ti se promeniti mišljenje.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

Meni je smešan ovaj "glavni skins" na trejleru,fazon svaki dan je na Pinku u onim govnavim serijama i sad ne mogu da ga skapiram ozbiljno u nekom filmu :/

Ja sam ga gledao samo u onoj jednoj sa mimom karadzicem, i slazem se u potpunosti, ne stoji mu nikako uloga... Trebali su da zovu onog celavog sto je pevao sa DLM-om i sto stalno govorimo Dooliu da lici na njega :D

Link to comment
Share on other sites

qft. mada isto mi smeta to direktno prevodjenje engleskih fraza poput "Kada bih mogao da biram opet bih to isto uradio ".

al posle ovog filma ce biti jako izrazeno lozenje klinaca po krajevima sto me neverovatno smara, sad ce svi odjednom biti "veliki srbi", nacisti,nacionalisti ili sta god

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Nas humor >> bilo koji drugi. Dobar film =/= skup film.

To naravno stoji, ali nema mnogo filmova koji su zaista smeshni od pochetka do kraja.

Plus pritom mislim na one ne smeshne filmove iz doba komunizma, partizanske jelte. I one i kasnog komunizma i socijalizma koji su blago recheno bozhe sachuvaj. Mozhda generalizujem previshe ali to vazhi za vetjinu filmova.

I nije da tje bash da procveta Nacizam kod klinaca ali tje ga gledati kao prihvatljiviju ideologiju.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

To naravno stoji, ali nema mnogo filmova koji su zaista smeshni od pochetka do kraja.

Plus pritom mislim na one ne smeshne filmove iz doba komunizma, partizanske jelte. I one i kasnog komunizma i socijalizma koji su blago recheno bozhe sachuvaj. Mozhda generalizujem previshe ali to vazhi za vetjinu filmova.

I nije da tje bash da procveta Nacizam kod klinaca ali tje ga gledati kao prihvatljiviju ideologiju.

Au brate koja oluja u mozgu tebi vlada momce.

Ajde idi malo na torrente, skini domacih filmova iz 60, 70, 80ih (ne misliim na filmove tipa kupi mi eliota), odgledaj.

Mozda ces sklepati neku smislenu recenicu :)

A ako ne uspe, jebi ga uvek je tu xmen IV return of xmen ili nesto tako.

Da ti sazmem : pre poganih 90ih, domaca kinematografija je bila raame uz rame sa evropskom kvalitetnom. A tu veruj mi ima sta da vidis

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...