Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

auh kakav provod sinoc, spontani rostilj sa skushom OM NOM rakija i pivo, u 21 smo svi bili ko dupeta pa smo pili kisleu u kafani i onda se dokusurili na nekom rejvu

vecheras kod drugara parti :) odoh da se istushiram, peko sam jagnje sa matorim u selu [roflmao]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja isto nisam primetio da mi je zagusljivo niti u Delta Cityju niti u Uscu ... ne znam. Sto se posetilaca tiche, i meni deluje sumnjivo da ce na oba mesta biti dovoljno ljudi, mada koliko znam iz pricha nekih od radnji, za sada ne ide uopste toliko loshe.

Link to comment
Share on other sites

blah,pozvan sam na usmenu odbranu rada iz engleskog,a ja sam kopirao sa neta sve(posto me je naravno mrzelo da sam pisem te gluposti i nebuloze),i sad me to mega smara,jer moze da mi profanka radi sta hoce...a dobro,prezivecu...

nisam otisao veceras u bioskop,nisam nigde izasao,do jaja... :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ufff, vratio se sa celodnevne rostiljijade na Adi u organizaciji KGB e-sports. Nisam tolko jeo kolko sam pio, i razbio sam se ko majka :S

KO ME TERO!!!!!!!

Na kgb forumu slobodno piši i ostale aktivnosti pored cirke  [:D] ne čita buraz :P

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

todjendan fini

^______________^

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

kao sto sam poceo vece tako cu i da zavrsim; fak jea, fak jea, fak jea!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu

Zavrsih posao tako da sam free do srede \o/

Edited by santamaycry

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...