Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

town_crier.jpg

HEAR YE, HEAR YE!!

District.9.R5.LiNE.XviD-KAMERA izašao, extra snimak, extra zvuk!

HEAR YE, HEAR YE!!

That's it, keep moving, citizens.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao i sto se mene tice ... SABILI SU GA!!!!

Nije toliko odusevila akcija, nije me toliko odusevila tehnologija, nije me toliko odusevila prica koliko me je odusevila otvorena kritika celog naseg drustva. A posebno situacije u Africi.

Ovo je jedan od filmova koji cu da skinem u 1080p ili makar 720p.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Mega film... sve je odlichno. na pocetku me je iritirao taj fazon akcionog dokumentarca jer mi se uvek chini kao da misle da moraju da prezvacu prichu da bih ja ubogi to shvatio. Ali nekako, sto smo blizi kraju to je postao tako nevazan detalj u svetlu ostatka. ono sto je najbolje od svega je pricha

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

odgledao the sopranos po drugi put sve sezone samo ovaj put u kontinuitetu sa vise paznje :D

jutros od kad sam ustao negde oko 9-10 do sad sam gledao 6. serijal + dan pre toga

verovatno najbolje ispricana tv prica ikada u zivotu koja je trajala 8 jebenih godina od 1999 jebote tada znao koliko je 2+2 kad su oni vec izdali prvu sezonu

koliko samo situacija iz zivota ima u kojima moze svako da se pronadje ali na specijalan nacin uradjeni-koliko stvari su uradjene u seriji za koje niko u zivotu nije ni pomislio da uradi a verovatno bi a ne mislim ni na jedno ubistvo ili nasilje

svaki malo vise bitnije karakter opisan u dinar u toj meri da je zaista bitno sta ce da se dogodi kome i kada

ima i par likova za koje imam jaku zelju da ih pljunem u facu kao obicne smrtnike + njihove likove

kao sto su keva, zena i sestra tonija :D i po malo leotardo - dakle nije me skoro neko potresao tako kao ti karakteri

i jako mi je drago sto nikad u zivotu nece/nisu igrali ni u jednom filmu malo vise poznatom

takodje sin me nervira u 6oj sezoni kad postaje nesto vise od glupog klinca posto postaje jos gluplji klinac sa jos glupljim frizurama

spoiler za zadnju sezonu

zadnja sezona je uradjena na verovatno savrsenom nivou jer 99% serija zajebe sve na kraju ili ostane bez ideja ali to se ovde nije dogodilo

minus ide na to sto se u sred scena pojavljuju firme kao da je u pitanju reklama a ne najbolja serija ikada i to sto je zavrsena scena govno posle svega sto se dogodilo :D ali realno ni da su igrali kolo u zadnjoj sceni nebi nista promenilo to da prethodne sezone su pobedile zivot

inace sam isto odgledao i goodfellas sto bi preporucio da se vidi pre gledanja serije jer serija dopunjuje bukvalno sve sto fali na filmu

a i kome je dosadno ima neki wannabe film na youtubu (nema ga na torentu koliko sam video na mininovi barem)

sa dosta glumaca iz serije, meet the mobsters se zove

http://www.youtube.com/watch?v=CBkDiv0CTEE...feature=related

stvarno bi voleo da otkrijem jos neku ovakvu seriju/film ili sto postoji ili tek sto se pravi ali ne verujem da ce ista da bude ovako jako

Link to comment
Share on other sites

razumem te. ja sam bukvalno premotavao scene sa tonijevom sestrom, jer nisam mogao da je podnesem.

taj rad, setio sam se jos jednog lika koga bi isutirao na ulici kad bi ga video

onaj psihijatar eliot se valjda zove sto kod njega dolazi ova riba psihijatar

sto ima facu kao posrano govno od kuceta nekog i glumi debilnog kretena

Ja sam u zadnje 2 sezone ubrzavao scene kod psihijatra posto mi je ona kucka sa svojim neumemdapromenimintonacijuniujednojjebenojsituaciji isla na kurac uzasno.

i ja sam preskocio u celoj 6oj sezoni sve razgovore sa njoj jer mi je muka vise da gledam kako po 10min pricaju ili o bas nicemu ili o onome sto se vec dogodilo bas u toj epizodi

dakle njen karakter ne doprinosi nicemu samo sedi i slusa ovaj sve prica sam

Link to comment
Share on other sites

pogledaćete seriju ponovo kad još malo odrastete i nabijete irl xp, pa vas neće smarati tonijevi razgovori sa psihijatricom.

Ma ne smaraju mene razgovori, neko ta likusha koja uvek istu facu i uvek isti ton koja god da je situacija u pitanju. I onda dodje epizoda kad se ona nesto iznervira na onog psihijatra ili sina i to mi toliko neuverljivo izgleda da mi se zgadi.

Link to comment
Share on other sites

pogledaćete seriju ponovo kad još malo odrastete i nabijete irl xp, pa vas neće smarati tonijevi razgovori sa psihijatricom.

kad budem imao problema sa ljubavnicom i decom mozda :D

inace mi je vrlo jasna poenta da je to jedino mesto na kome ustvari da bude iskren sam sa sobom i gde moze da svati neke glavne stvari zasto su takve kavke su

dal si mislio na nesto od ta dva sad ne znam ali ja to tako vidim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...