Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

u sick bastard... :P , mada mislim da je bustuju one cizme sto nosi kroz ceo film.

Boostuju je opako al opet, zadni film sa njom koji sam gledao je imala cca 7 godina, i odjednom "prc approved" lolita u sledecem ... 16 years, serious shiat [:D]

jada_pinkett_smith_dakota_fanning_40th_naacp_image_awards_2009_1.jpg

http://images2.fanpop.com/images/photos/38...1-1348-1619.jpg

http://cdn.buzznet.com/media-cdn/jj1/headl...g-letterman.jpg

[|)]

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako neko moze da bude stivenov fan???

Ello? Sigurno nisam fan zbog njegovih glumachih sposobnosti, niti mi je on gotivan iz istog razloga kao neki drugi, pravi [:D], glumci. Ali eto, kada mi se gleda neki bad-ass film gledam Stevu! Od malih nogu! Chak sam hteo da budem i budista u jednom trenutku!!! [:D] Chovek lupa kontra shamare, ima zajebanu facu 24/7, svira gitaru i, sem u reeeetkim situacijama (Tommy Lee Jones je zasluzio da ga malo namuchi!!!), ne dobija batine!!!

Link to comment
Share on other sites

sad gledah james bond: quantum of solace

JEBOTE KAKAV FILM!!

onaj negativac je jeza, sad vidim sto je igi uzeo njegovu sliku za avatar :)

E SAD SAM SE IZNERVIRO U 3 LEPE

ulazi bond u hotelsku sobu sa ribom koja ga do tog dela ne podnosi, i kaze joj, hajde da nadjemo pribor za pisanje ili tako nesto

sledeca scena LIZE JOJ LEDJA :(((

daj bre sto ja tako ne mogu

nikad ja necu jebati

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

zavrsih sa novim bondom, iako sam u pocetku hvalio film, sad kad sam ga odgledao, i nije bas toliko sjajan

previse je obracano paznje na bonda i njegova previranja u vezi ljubavi, etike, morala itd., nema nekog konkretnog neprijatelja, ona organizacija mi se cini kao nesto sklepano na brzaka, cissto da film ima negativca

krejg je odlican, kao i ostali glumci, izvlace film

nadam se da sledeci nastavak nece biti na ovu foru :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

VINYAN

poster_vinyan-1.jpg

Descent-into-madness film o paru koji traži sina u džungletinama Burme, koji bi bio solidan da je snimljen sedamdesetih i da je bar pola sata duži. Mada, fina i mučna atmosfera i lost-in-the-jungle-setting koliko-toliko vade film.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Yep, počinje u Tajlandu ali prilično brzo pređu granicu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ello? Sigurno nisam fan zbog njegovih glumachih sposobnosti, niti mi je on gotivan iz istog razloga kao neki drugi, pravi [:D], glumci. Ali eto, kada mi se gleda neki bad-ass film gledam Stevu! Od malih nogu! Chak sam hteo da budem i budista u jednom trenutku!!! [:D] Chovek lupa kontra shamare, ima zajebanu facu 24/7, svira gitaru i, sem u reeeetkim situacijama (Tommy Lee Jones je zasluzio da ga malo namuchi!!!), ne dobija batine!!!

http://www.myvideo.de/watch/4339272/Steven_Seagal_Spoof [:D] [:D] [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ovih dana sam odgledao par filmova koji su preporucheni na ovom topiku, uglavnom okej preporuke. Keep it going! ;)

Felon - ko god da je preporuchio ovaj film, svaka mu chast, ne znam kako nisam ranije odgledao niti kako nisam ni chuo za film. Preporuka! ;)

Sex Drive - bah, nisam ni the mood da obrazlozim zashto mi se nije svideo film, ali ono... blah. Mozda jer nikada nisam voleo te tinejdz komedije bez obzira koliko bile "witty". Ako nishta, bolji je od vetjine filmova iz iste kategorije.

Dead Snow - lulz, masterpiece. [:D]

Kids - odgledao po 10. put verovatno, neko je preporuchio "Thirteen" na ovom topiku, apsolutno mozete da preskochite taj film i odgledate Kids. Neuporedivo bolji na svakom levelu.

Serpico - odgledao po fazon 100. put danas, ali kapiram da je svako ovo vetj gledao 5-10 puta pa ne moram nishta da kazem sem... ko nije... watch the movie or I kill you! :)

I tako...

Link to comment
Share on other sites

CLUBBED

ClubbedTheatricalPoster.jpg

Drugorazredni engleski film o izbacivačkim facama koje "žive za fajt" jednog noćnog kluba, mafijašima, siledžijama, problematičnom braku, deci, drogirašima i sličnim stvarima sa britanskog asfalta 80-ih. Nije loše, ali je Rise of the footsoldier neuporedivo bolji izbor za one koje interesuje ova tematika.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

role models

sabio film

moram dva barem

Gayle Sweeny: Me and the judge have a special relationship... I don't wanna get too graphic but I sucked his dick for drugs.

Wheeler: Did you know that bald eagles are known to engage in a bizarre mating ritual where two eagles fly upwards, lock talons, and fall towards the earth while rotating, separating almost before they crash into the ground, if and only if they consummate their bird fuck. If they don't, they are willing to accept their death by hard ground. It's the ultimate race against the clock.

Augie Farks: Why are you telling me this?

Wheeler: Why would I not?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Kids - odgledao po 10. put verovatno, neko je preporuchio "Thirteen" na ovom topiku, apsolutno mozete da preskochite taj film i odgledate Kids. Neuporedivo bolji na svakom levelu.

Sad ima golih klinki? [:)]

Crank 2 [roflmao]

FILM MILENIJUMA

Brate...kad gledash crank...ne treba ti droga.

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...