Jump to content

RUR majice sezona '08


Recommended Posts

  • Replies 160
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hotju "SAMO REJV" XXL/XXXL (za svaki sluchaj, ne znam koja tje vishe da mi odgovara xD).

Kome da se javim na PM za adresu jer mi je idealan (u sluchaju da mi ne tjape! :P) "- Post Expressom, pri cemu vi placate troskove slanja + mi ne odgovaramo za to da li ce poshtar da vam tjapi majicu, jer se i to deshavalo :)" nachin preuzimanja.

Hvala! <3

Link to comment
Share on other sites

Najsigurniji način je da lično dođete i pokupite, kao što će uraditi cali.

Ako hoćete putem Post Expressa, nikakav problem, jedino što za to čekamo da se skupi par narudžbina pa šaljemo, ali ne bi trebalo da bude problema.

Inače majica nema još puno, tj. ostale su ali neke ono, ekstremne veličine i tako to, ali tražite pa ćemo da vidimo šta ima.

Link to comment
Share on other sites

Fora je da je većina ljudi sada na nekim odmorima, nekako se potrefilo, pa se dešava da nema nikoga u redakciji u to neko prepodnevno vreme. Najbolje je da se meni javiš ako ti treba neka maja ili šta god, pa se možemo naći i u gradu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ima još majica, ne svih boja i veličina ali ih ima. Pa je najbolje da kažeš koju bi hteo, pa da vidimo situaciju.

ja bi po jednu samo rejv i rur,rechi koje boje ima i velichine.metar 90 imam,kapiram da bi mi xl bila dovoljna.

i reci kad i gde mogu da pokupim,platim,podplatim i ostale malverzacije!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Jos uvek nisam dobio majce koje sam porucio, a to nije lepo.

Kako je to moguce? Jel si bio do redakcije, ili kako?

i reci kad i gde mogu da pokupim,platim,podplatim i ostale malverzacije!

Najbolje je da dođeš do redakcije bilo koji dan, recimo između 10 i 16h idealno, i lepo pogledaš koje majice postoje, isprobaš koja ti odgovara i odmah ih i poneseš kući :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...