Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa brate, ako je ubio bena, nece doci do kolektivne smrti darminih clanova.

a to je moguce, posto je faradej rekao sta god da urade to je to, ne znaci da ce promeniti tok proslosti/buducnosti ili cega vec. to su mogli dok su preskakali iz vremena u vreme, a kada je lok pomerio ostrvo po drugi put, tj njegov prvi, ostali su zakucani u sedamdesetim sa mogucnosti menjanja istorije :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam, meni je ova epizoda gadan smor

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Više Loka, manje Kejt sledeći put!! :)

Kako najbolje stvari (razgovor Harijla i onog malog japanera) uvek daju na kašičicu.

Inače, meni se sviđa što Sojer više nije u tom "oću kućiiiiii" fazonu, već je srećan što je konačno postao kralj u svom malom kraljevstvu, a ova Kejt smara isto kolko je glumica koja je glumi dobra riba.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

odlicna epizoda.

u sustini sayid je uradio upravo ono sto je hteo da spreci hihi in your face, i da gde je sayid zavrsio sada? kontam da ga othersi nisu uhvatili

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

npr situacija oko ben/lockea. zasto je sada locke glavni, tj. ko to kontrolise. kontam ostrvo al nije mi jasno zasto

zasto su ovi 30 godina ispred ovih drugih, kako se to dogodilo, sigurno postoji razlog. a i zanima me jel su sad ovi u dharmi ispred onog pokolja sto ben treba da uradi, tj koliko su ispred tog dogadjaja

ko je widmora izbacio sa ostrva? ben..? i kojim ovlascenjima.

poenta ove druzine sa plaze koji su pilota onesvestili

poenta egipatske mitologije, sto spominjes.

Edited by eyel^

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

npr situacija oko ben/lockea. zasto je sada locke glavni, tj. ko to kontrolise. kontam ostrvo al nije mi jasno zasto

zasto su ovi 30 godina ispred ovih drugih, kako se to dogodilo, sigurno postoji razlog. a i zanima me jel su sad ovi u dharmi ispred onog pokolja sto ben treba da uradi, tj koliko su ispred tog dogadjaja

ko je widmora izbacio sa ostrva? ben..? i kojim ovlascenjima.

poenta ove druzine sa plaze koji su pilota onesvestili

poenta egipatske mitologije, sto spominjes.

poenta druzine sa plaze koliko kontam da su to widmurovi ljudi

ostrvo bira koga bira za vodju, widmur je tek kasnije postao vodja, pa je onda ben postao, pa sad lock, the will of the island

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...