Jump to content

Lost


Guest

Recommended Posts

  • Replies 287
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa ta 'biblijska' priča postoji još od početka kad je bila neka priča kako su Jack/Kate = Adam/Eva, ali u pravu si da su smorili sa tim, neka se drže koliko toliko 'nauke' :))

jel onda sojer "zabranjena vocka"? :))))

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

najbolja scena je "How can you read"

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

koja je kurvetina kejt, uf

je l imate teorije kako su harli, sajid i frenk završili u avionu?

je l ben išao da ubije peni? :((( obećao je vitmoru onomad da će i on njemu ubiti ćerku, plus je zvao džeka iz neke marine, a peni i dezmond su na brodu

i jel se ona kurvetina jebala sa džekom jer treba da bude trudna riba u avionu? sve su iste mamu im jebem

i oće ovaj put pilot da preživi, s obzirom da je frenk trebalo da vozi 815?

Link to comment
Share on other sites

koja je kurvetina kejt, uf

je l imate teorije kako su harli, sajid i frenk završili u avionu?

je l ben išao da ubije peni? :((( obećao je vitmoru onomad da će i on njemu ubiti ćerku, plus je zvao džeka iz neke marine, a peni i dezmond su na brodu

i jel se ona kurvetina jebala sa džekom jer treba da bude trudna riba u avionu? sve su iste mamu im jebem

i oće ovaj put pilot da preživi, s obzirom da je frenk trebalo da vozi 815?

harlija je ocigledno kontaktirao carli, eto objasnjenja za gitaru, tj kutiju..

frenk je trebao da vozi prvobitno oceanic 815, tako da...

dok za saida stvarno nemam pojma, ali pretpostavljam da ima ben nekakve veze sa njim, da li ga je prijavio policiji ili sta vec.. samo me zanima koji ce kurac u guamu sajid...

sto se benove povrede tice, slaem se da je izazvana suocavanjem sa dezmondom, e sada, da li je uspeo da je ubije pojma ne znam, ali ne verujem. mislim da je samo doslo do konfliktne situacije na doku :))))

kejt kurva, dokazano ...

ali najjaci je komentar u avionu, u fazonu 'u istom smo avionu, sto ne znaci da smo zajedno' dvosmisleno, svakako- KURVA!

Link to comment
Share on other sites

Gledao sam poslednju epizodu sa Spuom. Joj koliko losa serija. OK, ovo je prvi put da sam gledao bilo sta od Losta, ali je gluma toliko losa da nemam reci. Moram da kazem i da je zanimljivo sto onaj lik, sto je sreo Dzeka na aerodromu na chek inu, sto mu je izjavio saucesce i sto je posle u avionu, da je on glavni negativac u filmu Vintage Point u kome igra i Metju Foks.

To sa nevernim Tomom nema nikakve veze sa Hriscanstvom nego je metafora na Dzeka, da je on neverni Toma, jer ne veruje blablabla.

Nemojte da se ljutite sto hejtujem seriju, ali evo upao sam u sred i pitam se kako je ova serija opstala na nacionalnoj frekfenciji a da nije recimo na Sci Fi-ju jer je realno kvaliteta jednog Stargate-a.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Pocinjem da mislim da si ti neka pseudo vrsta troll-a. Nije ti stalna okupacija ali kad je pun mesec ili kad ti kafa nije kako treba dodje ti da ispalis neki napad koji pokriva sve aktuelne ili poluaktuelne teme oko kojih se neko zavadio u poslednjih mesec dana u uzem krugu dejstva. Tacno zamisljam scenario u vrticu, Milos je ukrao plavu boju Milici i ona ga je udarila ali vaspitacica je to sredila, posle 2 dana dolazis ti i pitas "Milice, jel imas plavu bojicu?" [:D]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

shto se tiche glume i meni smeta i poslednjih par epizoda, ali sam kapirao da je jer sam gledao bornov identitet pa mi sad sve ispod toga smeta

a serija je uspela zbog relativno dobre priche i misterije kojom je ispunjen, no siguran sam da bi posle dve epizode rekao "jaoj kakvo je ovo sranje", shto je sasvim ok, ali mogao bi razviti razumevanje za druge vrste osoba kojima ovo jeste zanimljivo iako nisu idioti

btw super shto je to metafora ali ne pratish seriju tako da bih molio da se ne meshash. vecho se pominje neka vera i bash mi je drago bilo shto isus nije pominjan a sada caos, crkva, isus, rezurekcija

@ivan

znachi tu kejt bih tukao do bola, a usput bih i dzheku slomio ruku. "jaoj ne pitaj me za arona". jebem ti mater kurvo glupava, shta si uradila sa detetom koje oca nema a pretvarash se da si mu majka!?!! i onda josh ovaj koji je u "ok, daj pichke" fazonu.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo je da se oceanic pojavljuje u gomili filmova i serija (pričali smo već o tome - napravili su gomilu snimaka oceanc aviona u letu za onaj film u kojem stiven sigal ispada iz aviona i gine na početku pa to sad svi živi koriste), a ajira je izmišljena samo za lost. pokazuje kako im se kretao budžet. :)

Link to comment
Share on other sites

Racunam da je Ben popizdeo jer je mislio da Lock moze da se manipulise, ali kad je video da Lock zna za Eloiz onda ga je ubio jer mu to kvari planove. A koji su mu to planovi samo on zna jer je ocigledno ludji od Huga

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...