Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta reci :)) ja se probudio jos u 5, kao da gledam, prvi set prebije u tie breaku, drugi set rodik mu objasnio, posle mi je vise bilo smor da gledam, prenemagao se, nije mogao neke lagane lopte da vrati, jbg, steta u svakom slucaju, u prvom setu je lepo igrao nole...

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Ah, stara Noletova fora...malo gubim, daj da predam...:(

Malo me smara ta fora sa predavanjem meceva...:(

Jbg...ne moze sve da se dobije...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dokiceva i klejbanova su ''krive'' za novakovu neprespavanu noc.

- markos i ja smo sedeli u svlacionici i pratili smo mec. navijali smo da se zavrsi u dva seta, ali su nas devojke razocarale. bio je tu uzbudljiv mec i zasluzio je da se zavrsi u tri seta - dodao je srpski teniser.

iz 24 sata...ako je ovo tacno...ko mu kriv

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Nadal objasnio iako je igrao prosecno, ali realno Federer osvaja.Ja nisam ni znao da je lik imao mononukleozu skoro celu proslu sezonu, i jbte on je sabijao, sad ce tek... A Dementijeva kod zena, kao sto se moglo pretpostavili pre AO, a finale Dem-Zvonareva

~~

Link to comment
Share on other sites

Nadal objasnio iako je igrao prosecno, ali realno Federer osvaja.Ja nisam ni znao da je lik imao mononukleozu skoro celu proslu sezonu, i jbte on je sabijao, sad ce tek... A Dementijeva kod zena, kao sto se moglo pretpostavili pre AO, a finale Dem-Zvonareva

nisam bash siguran za tu mononukleozu :) anchic je to imao i bio je 6 meseci u krevetu, a kamoli igrao :)

Link to comment
Share on other sites

ma ne brate, nije on bio iscprljen i bolestan, namerno je predao kad vidi da gubi !! namerno je !!!

Da mu je to prvi put da predaje mec kada gubi zbog iscrpljenosti/problema u disanju/problema sa sochivima, pa da kaze chovek...ovako, sumnjivo je, morash priznati...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ma kakva bre mononukleza jel si ti lud? Kao imao je mononukleozu a igrao je tenis? Igrao je on moj kurac. Shto rece Saint ancice je bio 6 meseci u krevetu. Kada imash mononukleozu telo ti toliko oslabi da mozesh jedva da hodash, i to mozda. Laze bre kao pas.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...