Jump to content

Tenis


leisure

Recommended Posts

  • Replies 996
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

solidan mech. vidi se da fedi vishe nije stari, mislim idalje on igra odlichno, top10 materijal, al nije vishe toliko OP, najvishe na polju kondicije shto se videlo u poslednjem setu.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Nije Davidenko igrao, cini mi se da je povredio koleno nemam pojma, uglavnom je zbog neke povrede odustao.

A Nole samo da proradi na nekim fizickim aspektima i moci ce da se ravnopravno nosi sa Rafom, bice Nole prvi kad tad.

A Ana i Jelena nemaju nikakvog osnova za top 5, a i zenski tenis nije toliko zanimljiv otkad nemam Enanove, Hingisove itd.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nije Davidenko igrao, cini mi se da je povredio koleno nemam pojma, uglavnom je zbog neke povrede odustao.

A Nole samo da proradi na nekim fizickim aspektima i moci ce da se ravnopravno nosi sa Rafom, bice Nole prvi kad tad.

A Ana i Jelena nemaju nikakvog osnova za top 5, a i zenski tenis nije toliko zanimljiv otkad nemam Enanove, Hingisove itd.

Promasio si topic

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234904149

:)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...