Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sestra je uspela da prehladi zeludac, pa je kukala celu noc dok je na kraju matori oko 5 jutros nisu odveli u hitnu, gde je primila infuziju i ostala do 9 jutros. Sad su me samo probudili da jedemo pa su se svo troje izvrnuli u krevet i nema nishta od odlaska u selo danas... a tako mi se ishlo. :(

On the other hand, uspeo sam da se jebeno prehladim, a nisam bio 100 godina bolestan. I sad me ova kijavicu strashno nervira. A da, mamlaz sam nevidjeni, morao sam da popijem chashu Kokakole, za mal' nisam peglao zbog nje. Mental note to myself: Ne pij Kokakolu kad si bolestan! ;/

Moram da prokomentarishem i ovo stanje oko gasa, jer se ja grejem na isti. Jeb'o im pas mater nenormalnu, ima svi da se posmrzavamo zato shto su oni idioti! Lepo je rekao jedan komshija ovde kad je krenulo uvodjenje gasa:"Necu ja da mi pec bude u kuci a shupa u Sibiru!!", kladim se da je kod njega sad toplije... :\

I da, +1 za hate na ove "cool" Bozicne poruke!

.

Link to comment
Share on other sites

Ahahahaa, realno kako je napravljen format usrali su ga za sve pare.

Grupisali su radno vreme od proshlog dana i sledeci dan...tako chovek pomisli da maxi radi do 18 sredom a da se ne odnosi na dan pre koji je u prethodnom pasusu i da se zapravo "nece raditi" iz sledeceg pasusa odnosi na sredu...

BUDALE

Edited by Dreadlord

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Ahahahaa, realno kako je napravljen format usrali su ga za sve pare.

Grupisali su radno vreme od proshlog dana i sledeci dan...tako chovek pomisli da maxi radi do 18 sredom a da se ne odnosi na dan pre koji je u prethodnom pasusu i da se zapravo "nece raditi" iz sledeceg pasusa odnosi na sredu...

BUDALE

BRATE CUTI,POKVARIO SI FORU SELJACINI SA ZARKOVA!

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu se rodi!

Prebio sam se od hrane ,sada jedan relax uz muzu sto sam nabavio \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Vaistinu!

Ja već koju godinu ne nalazim te pare u česnici :) Danas je naš'o ćale i to odma' na početku nakon lomljenja. A najeo sam se nekako "čudno" - nisam puno jeo, a imam utisak kao da sam pojeo ne znam ni ja šta.

Sad malo odmaram, sutra opet na posao, bezveze, uopšte mi nije jasno kako se kod nas ne radi samo prvi dan Božića, dok je NG na primer ono 3 dana bez rada.

Link to comment
Share on other sites

jaoj bedak, evo i ja sam se zaposlio i sledeće nedelje palim na tri meseca u njujork. BEDAK BRATE

Ahahahaa, realno kako je napravljen format usrali su ga za sve pare.

Grupisali su radno vreme od proshlog dana i sledeci dan...tako chovek pomisli da maxi radi do 18 sredom a da se ne odnosi na dan pre koji je u prethodnom pasusu i da se zapravo "nece raditi" iz sledeceg pasusa odnosi na sredu...

BUDALE

jadan, morao je da pogleda prvi entry da bi video da li prvo ide dan ili komentar za taj dan, pa da izvali da je format sjeban. očigledno je to izvan njegovih sposobnosti.

Link to comment
Share on other sites

o boze, surfujem u exploreru, firefox mi je odlepio skroz, a taman sam ga lepo sredio. komp mi se raspada.

KAKAV GAZDA - TAKAV KOMP!

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...