Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

A, bre, kako...po zakonu, tj.skali iz nekog Pravilnika za sluzbena putovanja, zaposleni u inostranstvu, tj.bas u Crnoj Gori pripada 41 euro dnevno...ne daj da te lazu:)

Osim toga, i dalje sam mrtav bolestan, a sutra moram na posao da potpisujem pdv prijave :(

Temperatura ne pada ispod 38, ne znam sta da radim:(

1. Ne moras

2. Posebno ako imas lekarsko

3. pripada meni kara da iskopam oci :)

4. Vratimo se na bolest

5. Mislim da sam ti vec dao moj savet, kao i mnogima ovde, na poslu, na ulici...

6. Idi kod lekara (ali pravog a ne naseg ololo nepotpunog, ololo, crnci, ololo)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

The most common spyware removal tactic is to uninstall Backdoor.TDSS by using the "Add/Remove Programs" utility.

ma ko radi na ovim sajtovima, hahaha [roflmao]

5. Mislim da sam ti vec dao moj savet, kao i mnogima ovde, na poslu, na ulici...

jos od tad cekam da se razbolim kao covek da probam :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

1. Ne moras

2. Posebno ako imas lekarsko

3. pripada meni kara da iskopam oci :)

4. Vratimo se na bolest

5. Mislim da sam ti vec dao moj savet, kao i mnogima ovde, na poslu, na ulici...

6. Idi kod lekara (ali pravog a ne naseg ololo nepotpunog, ololo, crnci, ololo)

1. Moram, sa opredeljenom pripadnoscu alatke za kopanje ociju iz 3. tacke:)

2. Pusti me da verujem u naseg, zajednickog vracha....pa barem bio i nepotpun, on barem ima opravdanje ako me zajebe :))ali da ne gresim dusu, do sada su njegovi saveti bili dobri :)

@Voodoo

Ma, znas sta....kao sto smo se nekad u osnovnoj skoli zezali (doduse onda smo mislili na Madjarsku i na Cehoslovacku),

JEBES ZEMLJU KOJA NEMA MORE!!!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

^stvarno, pa jebote pre 5 dana surekli u cetvrtak sneg, strasno

inace, obradovao sam se sad, ustajem, ja ono, tri ujutru, do kurca, sta da radim , ono vidim pola devet :) JEA

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Osim toga, i dalje sam mrtav bolestan, a sutra moram na posao da potpisujem pdv prijave :(

Temperatura ne pada ispod 38, ne znam sta da radim:(

Бајеров аспирин (аналгетик, антипиретик), по могућности Ц+, налијеш се ~0,5л чисте воде, утоплиш се испод 2 јоргана, лежиш `<1 сат времена док се дооообро не презнојиш и ето...

кад обориш температуру, мировање 2 дана, много чајева (течности), дневне дозе мултивитамина, још које презнохавање и ето...

koji ste likovi, pa ne postoji bolji lek za high temp od toga

др. Филгуде, траже Вас у ординацији...

то се користи ИСКЉУЧИВО у екстремним ситуацијама (>40), кад је живот угрожен...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Obloge rakije prepechenice su uvek bili najbolji lek, oladi te odma.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

izgrudvao sam se kao car.

za sve koji imaju problema sa prehladama & shit, samo 2-3 grama vitamica C dnevno, i super ste, u poslednjih godinu-dve me nije okrznulo nista jace od prehlade ovako raspalog. al' posle obroka, da ne spalite zeludac.

i igorov lek ako do oboljenja dodje :))

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^lol?

brate, obukao sam malopre neku jesenju jaknu, raskopcao se i bio napolju jedno 2 sata...znaci super vreme, jedino ako nije naglo pala temperatura, nemoguce da je tolika razlika na 40km :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...