Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ahahah ja imam 79.8 kila (ali mislim da hyper sensitive electro vaga laze) i 24.4 JEBENA procenta masti

Jebem ti sistematski i sve evo treci dan kako ne zderem na fofi i slatkise, serem ko popaj.

OJSASAAA brmmmbrmmmm http://www.blic.rs/svet.php?id=71576

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledam na Digg-u neke slike Beograda koje je neki mucenik okacio, a ispod su komentari:

- "I was in Belgrade in 2004, and unless the place has really changed, those photos are missing the tent cities and shanty towns that make up 1/4 of the city. But I did get a pack of Marlboro lights for roughly 50 cents. They should have taken pictures of that!"

- "Serbia is nothing like this. I used to live there is it is the hell hole of Europe. This photographer obviously looked for the best looking areas of the country and overused the HDR. Belgrade is not a place you want to go."

Smorio sam se :/

4chan > digg

Link to comment
Share on other sites

gde ih samo nalazis :|

radi se o zajednickoj drugarici na fejsu...

i nije da sam je pitao "da li znash kada je napisan komad Mletacki Trgovac, Vilijema Shekspira", nego sam, podrazumevajuci da zna ipak imena nekih njegovih drama pitao samo "Da li znash kada je napisan komad Mletacki trgovac"...na sta sam dobio odgovor - 30tih godina 20og veka

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

radi se o zajednickoj drugarici na fejsu...

hahaha, da l' je moguce? :D da se videti da je ignorantna, ali nisam znao da je bas toliko neuka. sto ne znaci da nije slatka [:I]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

radi se o zajednickoj drugarici na fejsu...

i nije da sam je pitao "da li znash kada je napisan komad Mletacki Trgovac, Vilijema Shekspira", nego sam, podrazumevajuci da zna ipak imena nekih njegovih drama pitao samo "Da li znash kada je napisan komad Mletacki trgovac"...na sta sam dobio odgovor - 30tih godina 20og veka

A sto je nisi pitao koliko je koren iz 41?

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

es siguran? probao? :/

treba mi jos koja potvrda ljudi, jako mi je vazno.

glupo mi je da ne moze, al neka zena sto radi u posti kaze da nije sigurna da moze

Brate, to je i bila poenta cele "free akcije" price, da ljudi pootvaraju racune da ne drze pare u "slamarici", kao Dinkic edukuje glupe srbe da je bolje stedeti u DRZAVNOJ instituciji i te fore... tako da bi trebalo da moze.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...