Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^nigger

:)

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jedva sam stigao na posao, nemam zimske gume :)) Zato sam se i parkirao negde u tri lepe pored očišćene ulice, uz nadu da ću moći da krenem nazad kako treba :)

gde si tacno parkirao?

da dodjem da ti ukradem akumulator :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da da sa drugaricom.

kako ne umeti da odes sa posla, da das neki ispit u januaru. . . hmmmm

jebem ti posa i sve, ali cudno nisam smoren, ni neraspolozen : )

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Stigla kriza jebote!

Idem sutra u Podgoricu da jebe oca poslovno, i taman reko ohohoh ihihi dnevnice, kad ono kurko. 20 eura na dan

Sta bre ja da radim sa tim??? Prosli put je bilo fkin 40 :S

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Stigla kriza jebote!

Idem sutra u Podgoricu da jebe oca poslovno, i taman reko ohohoh ihihi dnevnice, kad ono kurko. 20 eura na dan

Sta bre ja da radim sa tim??? Prosli put je bilo fkin 40 :S

A, bre, kako...po zakonu, tj.skali iz nekog Pravilnika za sluzbena putovanja, zaposleni u inostranstvu, tj.bas u Crnoj Gori pripada 41 euro dnevno...ne daj da te lazu:)

Osim toga, i dalje sam mrtav bolestan, a sutra moram na posao da potpisujem pdv prijave :(

Temperatura ne pada ispod 38, ne znam sta da radim:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...