Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i have a draem

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Chitam onaj BGC topic i ne mogu da verujem shta ljudi pishu. Jebeni jednocelijski organizmi na forumu! Ne znam samo kako je Raven uopshte i mogao da moderishe onaj podforum. Boze imbecila...

Shtrebao sam do malo pre. Sad na kupanje pa ujutru na 1/5 kolokvijum ove nedelje! :]

ja sam lepo vudua zamolio da me banuje sa rura

what goes around comes around :D

Link to comment
Share on other sites

Puko stari Photobucket album :((((

prokleti bandwidth :(((

Sad se razbudjujem pa palim na fax , + moram da smislim kako da izbegnem vec apokalipticne guzve koje su opostale zastitni znak beograda :(((

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Jedan od onih vikenda koji su se zavrsili kako su i poceli...radno...pisao sinoc za rodbinu neke gluposti do 2:30...:(

Hejtovan sam od vecine ljudi koju znam, ceo vikend...:(

Sta, bre, i ja, koji kurac, stalno nesto jurim za druge i onda ispadam rogat zbog toga...*)#(&%$^@#

Od danas cekam da vidim ko ce da juri za mnom...mada prosli put kad sam to uradio, jedino su muve i komarci imali vajde...

:(

Najveci greh u zivotu je biti dosledan, posten i vredan...

A, u picku materinu...:(

Ima se napijem ovih dana ko sisa i da oteram celu planetu u q*ac...ukljucujuci i Koleta...:(

[obesen][crap][cutout][barf][:(] [:(!] [xx(]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

evo me na sljakici, ako nesto volim, to je jutarnji forum, musli sa vocnim jogurtom, i kafa posle. zahladnelo je OMG, juce mi je za 10 minuta provedenih napolju otpao nos, a lice gorelo. ali ok, bilo je maglovito, zajebanije je kad je vlazan vazduh. proveo sam lep vikend, stigao sam i da se zezam, i da uradim nesto, i da izblejim. sve se moze kad se hoce :)

i dalje imam nedoumice oko nekih stvari u zivotu, cini mi se kao da je sve postavljeno naopako, i da nemam muda da bilo sta od toga isteram do kraja, vec plutam u medjuprostoru dok mi zivot sam ne razresi ono sto me muci. a to se nikad ne desava. ili ih barem ne resava tako da je ishod pozitivan...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i dalje imam nedoumice oko nekih stvari u zivotu, cini mi se kao da je sve postavljeno naopako, i da nemam muda da bilo sta od toga isteram do kraja, vec plutam u medjuprostoru dok mi zivot sam ne razresi ono sto me muci. a to se nikad ne desava. ili ih barem ne resava tako da je ishod pozitivan...

PRPL

Link to comment
Share on other sites

i dalje imam nedoumice oko nekih stvari u zivotu, cini mi se kao da je sve postavljeno naopako, i da nemam muda da bilo sta od toga isteram do kraja, vec plutam u medjuprostoru dok mi zivot sam ne razresi ono sto me muci. a to se nikad ne desava. ili ih barem ne resava tako da je ishod pozitivan...

Zapravo priroda sve resava sama, sto se manje cimas bice bolje :)

Na kraju krajeva nadjes neku, zaprdjekas, napravis dete i onda sve ide po svom :P

Eto vidis Nemketa kako se trudi svima da izadje u susret i onda ga svi cimaju. Plutanje u medjuprostoru zivota je fenomenalna stvar :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...