Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Prvi put sam bio u onom Bread & Co. uopste nisu loshi sendvichi. Jedino sto je skuplje malo, nije bash da kao idesh ujutru u tipichnom zapadnjachkom fazonu, vishe je kao navratish kad se bash zazhelish :)

btw, fino ovo vreme, kazhu loshije od petka, bash kul ako bude cela nedelja suncana, jedino sutra isto neka kisha se pominje ;)

Link to comment
Share on other sites

Uvek će se naći vremena da vam sastavim konfe! :*

Procesor : ma uzmi bilo sta sve je sad ok

Ploca : uzmi bilo koju samo da ide u par sa CPU, i vidi sa integrisanom grafikom, koji ce ti kurac 3d, a ionako ove nove integruse pokrecu igre

Memorija : uzmi 2 gb ako imas kinte, bilo koja, sve je isti kurac

Grafika : uzmi neku za 100 eura ako bas oces da se igras

HDD : uzmi neki maxtor od 500 gb ionako se svi kvare

Napajanje i kuciste : ma brate sta oces samo bas da nije kinez neki da rikne

Monitor : idi u metro ima dzaba

Ovako ce izgledati ubuduce voodoo_ove preporuke za konfe :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

osvestio se posle KS-a...bilo je dobro,odigrali sa bugarima 16:12,a bukvalno smo ih imali na 12:12...jbg,malo nesrece,malo njihovog veceg znanja,i to je to...

danas mi slava,idem sad u PA na neki rucak,veceru,otkud znam...posle brzo gajbi da se malo uci,sutra neki kolokvijumcic :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko ko kod nas uvozi samsung fotoaparate? video sam prosle nedelje u dodatku nekih novina (blic ili 24h) ovaj model http://www.samsungcamera.com/product/pro_v...&cat_uid=75 i uchinio mi se kao veoma dobar odnos cena/kvalitet za moje potrebe...

inache, radim nedeljom uveche, pijem kocu, i tako...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko ko kod nas uvozi samsung fotoaparate? video sam prosle nedelje u dodatku nekih novina (blic ili 24h) ovaj model http://www.samsungcamera.com/product/pro_v...&cat_uid=75 i uchinio mi se kao veoma dobar odnos cena/kvalitet za moje potrebe...

inache, radim nedeljom uveche, pijem kocu, i tako...

Zar Samsung ne pravi bedne aparate?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...