Jump to content

dovlagsi

Moderatori
  • Posts

    9,779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    22

Everything posted by dovlagsi

  1. Što kaže zwerko, auto u garanciji, ne smeš ništa sam da diraš. A ne bi pomoglo, jer nije hteo da upali na booster. Treba u servisu da ga resetuju, potpuno je šloggy.
  2. nije loša ideja da ih ostavim u autu, a ja u kamion 🤔
  3. kakva agonija danas crko akumulator na kolima, zapravo oslabio ali dovoljno da ti ne da da vergla. ceo sistem zglajznuo, ne može u neutral menjač, jedva smo parking kočnicu rešili. na kablove neće jer je šlogiran skroz, dve šlep službe nisu imale ove točkiće za pogonske točkove pa je tek treća uspešna. naravno servis je na nbgd i sad tako blejimo u gužvi. auto mi napakovan do vrha, trebao da krenem porodično na put. srećna nova god!
  4. "nije mali auto" - spolja je velik, ali unutra mesta koliko i u klasičnom golfu. jedino što je visok, iako tako ne deluje, pa unutra ima mesta za visoke ljude, ali da bi ti unutra a posebno pozadi bilo lepo, moraš bit visok. waistline stakala je dosta visok, normalni ljudi jedva vide kroz prozor 🙂nema ni prednji gepek kao tesla npr. i deklarišu ga kao suv lol. ima usb-c?
  5. jel ostaju roze felge? već koju godinu nema novih kola jebiga 😉 al možda i postavim
  6. nzm meni je ovo sa ioniq 5 modelom jedna od većih misterija auto-industrije otkako ona postoji. još ikada je počela pomama oko njega, bio sam u šoku da je tako al ajd kao tad nisam ni video auto uživo, vozio, pa ono kao ne znam. danas ih eto ima i da se vide kod nas na ulicama, i dalje se mnogo prodaju i ja i dalje ne znam kako je to moguće? sad već imaš šta i da biraš u domenu ev modela, a neko će izabrati ovog 1985 nissan sunny tostera sa scrap linijom na sred srede. bukv neki exe izvadio bačen papir iz korpe dizajnera jbte.
  7. Koji su to leisure ili project modeli koji su vam na umu? Da su realnog dometa. Ja ih imam podosta, u poslednje vreme su ovi: lancia thema 8.32 mg zt v8 997.2 cabrio
  8. Nije ništa tragično, samo je vrlo zabavno i francuski!
  9. Moram da napravim za yt neki klip all french things on my french car, bio bi izuzetno zabavan!
  10. šta sam ja ako imam i grejanje i hlađenje i masažu u sedištima? 🤴
  11. A šta da tu bude, koji tačno deo, nisam skapirao? btw,
  12. prošli Brabus je imao 100 konja, novi 428
  13. pa ovo grejanje dupeta uzelo maha na RUR-u!
  14. Da li greje brže ako uključiš klimu? 😉
  15. Nije naravno, ali se trude i dalje!
  16. Pričao sam još ikada sa našima, ozbiljna standardizacija se traži za Lexus i ne može da se deli sa Tojotom postojeći saloni i servisi. btw, novi hjundai Kona trivia, KONA na korejskom znači ružno ko kurac
  17. Volkswagen - narodni auto 🤷🏻
  18. still the greatest price to top speed ratio. 👍
  19. 500 konja u Audiju A3 zvuči razumno.
  20. ONAJ KO IMA PARA ZAOVO ON NE BIRA GDE TURA PLAG!
×
×
  • Create New...