The search index is currently processing. Activity stream results may not be complete.

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. To se zove Staship Troopers Edit: posle milion godina evo sada gledam u naslov filma "Staship Troopers" ispisan na ekranu, i prvi put shvatam koliko je naslov debilan :-o
  3. nije samo do foruma, nego je epizoda bila govno, a serija je odavno vec teska patetika i hvala bogu da je ovo poslednja sezona
  4. heh, a kad ce SC movie...bas htedoh da napisem koliko je mrtav forum kad niko ne postuje ovde, a krenula poslednja sezona
  5. Čekajte, ne razumemo se, 5 dolara je early access i prilika da kupiš igru jeftinije, cena će rasti kako budem ubacivao nove stvari. Igra trenutno realno ne vredi 15 dolara za koliko planiram da je prodajem, i mislim da samo mogu da me nagrde ako stavim toliko. Evo sledeće nedelje ću okačiti konačni demo da vidite koliko je to gejmpleja pa procenite. Pustio sam poll za to na twitteru, ovo su rezultati
  6. Today
  7. Brate, stavi 3k cenu i jednog da uhvatiš dobro je!
  8. Za 15/20 mora da puca na apple/hipster/soya milk coffee deo populacije, ne na nas default. Ja realno ne bi dao te pare ako nema neki mesecni mega content da ima dugorocno neku vrednost. 5-10 , pa mozda neki payable perks? tipa cheatovi se otkljucaju za 2$ , mislim da bi bio iznenadjen koliko ljudi je spremno da plati da igraju na godmode xD
  9. Ništa, idemo dalje :D Hvala svima koji su doprineli, mogao sam da produžim kampanju na još mesec dana, ali besmisleno je, ne bih skupio pare ni u snu, ne bih da vam držim lovu zarobljenu. Dobra strana je što sam dobio par ponuda izdavača, neki bi da daju pare alI da razvijam dalje za mobilne platforme, neki bi da daju pare, alI da ubacim MONETIZACIONI MODEL LOL. Videću ako budem mogao da reskinujem i uprostim mehaniku pa da zavaljam nekome. Elem, razvoj za PC se nastavlja, planiram da krenem u early access uskoro, ali ne znam koju cenu da zveknem. Vidim da se prilično solidne, završene igre prodaju za baš malu kintu :( Evo nekih stvari koje će biti za early access: 4 fakcije sa bossovima Oko 15 oružja maks, sad ima 11 Kompletan loop (kako je i zamišljeno funkcionisanje igre, posle poslednjeg nivoa nastavljaš dalje, ali se diže težina) Laser barrage, warp malfunction, minefield i meteor storm i asteroid rain random events Kompletna podrška za kontrolere, steam leaderboards, steam cloud i ostala sranja Kompletan skoring sistem sa sve dijamantićima za sve protivnike Faliće ranking sistem Još brda oružja 2 f5akcije Perkovi (ne stižem da implementiram :() Varijacije bosova Pozadine Ne bih da dajem igru baš za dolar jer mi za dalji razvoj ništa ne znači da je kupi trista ljudi i od toga dobijem 200 dolara (stim uzima 30%), a s druge strane, ako je previsoka cena za ono što nudim i navučem bedu na vrat lošim ocenama mogu da se jebem. Je l 5 dolara ok?
  10. Yesterday
  11. pa da, ali nemam pojma, ovo mi je nekako potpuno drugi level u odnosu na ovo međusobno prozivanje ... to bi mi bilo kao kada bi sad SNS usvojio sendvič za zvanični simbol :)
  12. Imam novu teoriju koja može biti ispravna! Trenutno se radi reindexing postova jer je bio upgrade, koji se odvija dosta sporo (trenutno je na 60%) tako da postoji solidna šansa da kad se to završi pojave se neki topici, postovi a svakako da radi bolje pretraga koja trenutno ne radi kako treba.
  13. Pošto sam ispljuvao prethodnu generaciju Huawei ekrana, moram sad da pohvalim ovu sledeću - Onaj P smart 2019 što prodajem, nije što je moj, i što prodajem :) ekran je ekstra za te pare, stvarno se može reći da su kritike na prethodne serije urodile plodom. Smešna stvar se danas desila - kurči se ortak, uzeo svoj p20 proj i moj p smart 2019, i kao da uporedi kamere, i smeška se, stavlja fon jedan do drugog... Kontam ja da je na kopmpu njegova fotka sigurno deset klasa bolja od moje, ali džabe sve kad onako u ruci i pred očima duplo lepša moja slika na ovom ekranu, nego njegova na p20 pro, znači kao da gledaš kroz žute naočare za sunce njegova :) Edit - ipak bez shitshow-a ne može nikad ,pa tako na ovom p smartu 2019 andoridu 9 iz sistemske aplikacije za sms ne može da se klikne na broj telefona u poruci da se pozove, niti da se klikne na link poslat sms-om da se otvori :-D valjda će idioti izbaciti update...
  14. https://www.blic.rs/vesti/drustvo/skandal-na-skolskom-takmicenju-ona-se-rasirila-kao-mrtva-a-ovaj-moj-ni-makac-samo-je/sv4mdb3
  15. To nije novo ni u politici, imaš kao primer SAD - demokrate i republikanci su jedni druge su nazivali magarcima i slonovima, i obe grupe su na kraju usvojile te simbole. https://crystalbridges.org/blog/of-donkeys-and-elephants-the-art-of-us-political-symbol-making/
  16. Na prodaju telefon i laptop iz naslova, detalji i fotke u KP oglasima. Sve je "domaće", od prvih vlasnika ko golf, telefonu je samo pridodat original punjač i futrolica, a laptopu nov SSD. Huawei P Smart 2019 - 3GB/64GB, 6.21" 1080 x 2340, Android Pita (inb4 uleti ti ....), ful oprema i futrola - 160 eura. https://www.kupujemprodajem.com/Mobilni-telefoni/Huawei/Huawei-P-Smart-2019-Dual-SIM-64GB-Android-9-punjac-futrola-76630118-oglas.htm?filter_id= HP Probook 455 G2 - AMD A6 PRO-7050B - R4 grafika 512MB - 256GB SSD nov - 4GB DDR3 - 15.6" SLIM - Originalna baterija (testiranje uskoro, deluje da je super) - senzor za otisak prsta - punjač, kutija - 160 eura. Može da se dodaje ili oduzima ram/hdd/ssd po dogovoru. https://www.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Laptop-i-tablet/Laptopovi/HP-Probook-455-G2-kao-nov-4GBD-DR3-nov-SSD-240GB-76627011-oglas.htm?filter_id=
  17. traktori

Pričajte

Zasto su Porto i ManU na slici?
  18. FATA

Pričajte

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
  19. Last week
  20. tortky

Pričajte

gledaju zvezdu TOP KEKARONI
  21. jasamnepismen

Pričajte

au ahaha sta je bre ovo gde su odbrane
  22. treba da skontaš pojam da je neko glup ko kurac i da nema kongitivne sposobnosti da troluje
  23. tortky

Pričajte

uh za šiti ili STASALE IGRAČE THAMA UF UF UF UF UF UF
  24. brate, ja bih voleo da je to tako, meni više deluje kao ovo: u fazonu - može nam se, sad nam niko ne može ništa pa ćemo da se sprdamo sa ovim na maks i prebacimo na humor, vidite koliko ste jadni vi drugi.
  1. Load more activity