Jump to content

Counter Strike 2 & 1.6


3,576 topics in this forum

    • 112 replies
    • 23.7k views
    • 112 replies
    • 10.8k views
    • 112 replies
    • 17.3k views
    • 112 replies
    • 11.2k views
  1. CS 1.6 IEM kvalifikacij 1 2 3 4 5

    • 111 replies
    • 17.1k views
    • 110 replies
    • 13.3k views
    • 110 replies
    • 19.7k views
    • 109 replies
    • 39.7k views
  2. CS Turnir u Nishu 1 2 3 4 5

    • 109 replies
    • 18.1k views
  3. top5 u Srbiji 1 2 3 4 5

    • 109 replies
    • 11k views
  4. EDGE OPEN CUP #02 CS TURNIR 1 2 3 4 5

    • 109 replies
    • 19.5k views
  5. ESL ENC 2010 1 2 3 4 5

    • 108 replies
    • 16.8k views
  6. DEFUSE OPEN #1. 1 2 3 4 5

    • 108 replies
    • 35.5k views
    • 108 replies
    • 11.6k views
  7. FTP Zemun '09 Lan turinir 1 2 3 4 5

    • 108 replies
    • 12.9k views
    • 107 replies
    • 13.3k views
  8. Gaming Festival 1 2 3 4 5

    • 107 replies
    • 23.1k views
  9. VRBAS LAN TOURNAMENT ... 1 2 3 4 5

    • 107 replies
    • 23.4k views
  10. Zanima me 1 2 3 4 5

    • 107 replies
    • 10.7k views
    • 106 replies
    • 10.7k views
  11. ESL-showmatch 1 2 3 4 5

    • 106 replies
    • 9.9k views
  12. Veliki CS turnir 1 2 3 4 5

    • 106 replies
    • 10.7k views
  13. Sid Lan Turnir 1 2 3 4 5

    • 106 replies
    • 15.4k views
    • 106 replies
    • 21.7k views
    • 105 replies
    • 10.6k views


  • Topics

  • Posts

    • Reći ću mu da izdrži do kraja  
    • Ako. Taman nama manje guzve
    • Brat moj recimo godinama iz Beča kad ide u kuću u Kladovu ide preko Rumunije.    Fakaju granica Srbija - Mađarska.
    • Pričao sa kolegom Bugarinom, počeli da zaobilaze Srbiju zbog nenormalnih gužvi. Umesto toga kad idu u centralnu Evropu, zapiče preko lošijih puteva do Rumunije, pa se preko Mađarske "uvežu" na autoputeve.  Kapiram da je za robni saobraćaj još veća razlika zbog granica.
    • pa duže je, ali ljudi hoće da izbegnu dve granice, otuda cela priča, plus je možda na ovoj nekoj našoj sa bugarskom manja gužva nego direkt dole na grčkoj. to je sve vrlo čudno, jedini koji me do sada nije "izdao" je prohor pčinjski, tu kad god sam išao stvarno nije bilo više od 3-4 automobila u oba smera a interesantan je i put plus ima sam manastir itd. a da kažemo nije toliki detour. ovo drugo sve je totalni rendom. recimo baš kad pomenu Dojran, mi smo pre godinu dve išli na Dojran u odlasku, nikog nije bilo, utorak, sve kul. Malo ideš okolo ali ajde. U povratku mi takođe Dojran, opet isto nije bilo nikoga.  Jedina napomena tu je da kad prođeš onaj Serres i sve do granice nema ničeg živog, nijedna pumpa ništa sve zatvoreno ali odlučimo da prespavamo tu na jezeru sa makedonske strane. Sutra krećemo nazad u neko vreme slično kad smo prolazili Dojranom "na tamo" red kola onoliki ne vidi se gde se završava. Zašto kako, pojma nemam. A evo recimo kad kažeš to bili oko 8-9 ujutru na granici Makedonija Grčka, mi smo tako možda baš prošle godine ili one pre više se ni ne sećam kad smo išli i na makedonskoj nije bilo nikoga, na Grčkoj malo više ali ništa specijalno.
×
×
  • Create New...