Jump to content

Novi KGB CS 1.6 Serveri


Recommended Posts

cekaj i ja da podrzim kolegu...:D....dakle spiro imao sam i ja slican problem (bio banovan na kgb-u doduse to je trajalo citav jedan dan:D)zbog, kako je to iggi okarakterisao, lan ponasanja na online pubu....nisi trebao odmah da pocnes s psovanjem i napadanjem (pripisacemo to darkovim uticajima :D), vec prvo da se raspitas sta i kako pa ako se ne slazes sa adminima da im na to ukazes (bar je to upalilo kod mene :D)...pogledao sam oba klipa i situacija jeste teska ali zato sto znam koliko dugo igras ovu igricu necu da postavljam mogucnost da si koristio nesto...na klipu ja ne vidim da si ti video lika pre flesa da je pobegao iza kutije ali isto tako mogu da tvrdim da bi i ja pucao u istu kad bi mi se razbelilo a i verujem da bi makar 3/10(najmanje)ucinilo isto(pa majku mu niste tolko glupi da ne mozete pretpostavite da vam je lik bacio fles da pobegne iza kutije):O...ovo samo ukazuje da sistem banovanja ima manu jer se svodi na subjektivno misljenje admina

Da be, da be...

CyberProUnited

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne pise se absurd nego apsurd, ne pise se nebih nego ne bih...

bla bla.. absurd napisan na engelskom.. a ne bih sam jednostavo ispustio spejs.

idi bre ne smaraj vishe, demo necesh dobiti zato shto si bezobrazan, izvredjao si mene i ostale, ne samo na forumu nego i na serevru, idi lepo se igraj na dr. server

Demo necu dobiti zato sto sam bezobrazan? O_O

Ili zato sto se na demo-u vidi kanter koji se na klipu ne vidi.. sto bi pokazalo da niste u pravu..

EDIT:

@chicha: Ma kaki lepo jel su oni mene lepo pitali pre kick/ban-a, videli su nepoznati lik prvi na serveru aha ubio admina koji se steka iza kutije, pff mora da je chit.

@eyel:

realno on je nastavio da puca u tu kutiju iako ju je probusio nekoliko puta i nije ga ubio. sto znaci da je znao da je tu cim je nastavio da je busi.

to je prilicno jak dokaz.

inace zbog ponasanja mu ban nece biti skinut bio to hack ili ne. ako nema bar tolko malo kulture , ne zasluzuje da igra na kgb serverima.

Realno vec pet puta sam rekao da sam ga video da se ustekao iza te kutije, samo sto se ne vidi na klipu zbog kompresovanja ili sta vec..

Oh my.. kukuku nisam znao da je kgb server dostojan samo naj licemernijim beogradjanima i ostalim poltronima koji ce slepo da slusaju prepotentne admine. Jel te sramote da igras na nekom drugom serveru ? Niza rasa a ?

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

realno on je nastavio da puca u tu kutiju iako ju je probusio nekoliko puta i nije ga ubio. sto znaci da je znao da je tu cim je nastavio da je busi.

to je prilicno jak dokaz.

inace zbog ponasanja mu ban nece biti skinut bio to hack ili ne. ako nema bar tolko malo kulture , ne zasluzuje da igra na kgb serverima.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

(bio banovan na kgb-u doduse to je trajalo citav jedan dan:D)zbog, kako je to iggi okarakterisao, lan ponasanja na online pubu....

Ti si odbanovan jer sam video demo i kao sto sam ti rekao, nemas cheat, admin je pogresio, ti si ljudski reaovao i ban ti je skinut a admin dobio susoenziju. Tako to ide...mada tvoj slucaj je bio mozda drugi u istoriji kgb-a

Ovo stvorenje je serator od rodjenja izgleda, prvo mi je poslao PM ovde na forumu da se zali za ban i ja ga uputim na kgb forum, cak sam i hteo da mu skinem ban posto kapiram da ljudi sa ovog foruma nisu cheateri i da se adminima omaklo u moru cheatera koje banuju u jednom danu, al kad sam video kakav je kreten i kako se ponasa i sta je sve tamo napisao, odlucio sam da teram po njegovom, a i svakako demo koji sam ja video lepo pokazuje da je lik "vidovit" i da ZNA gde je ko ali i dalje ja sam rekao da mi je suvise kratak da bih ga banovao, ali ova prica je ovakva kao jeste iskljucivo jer lik nema trunke kulture i ljudskosti, toliko od mene...

Sto se tice klipa, uradjen je u max kompresiji i na 50 fps a ne 25 bas iz razloga da bude identican sa demoom ;)

a kgb server jeste svetinja, a svetinja je za NAS koji smo se skoro 2 godine trudili da ga napravimo da bude takav kakav je, naravno da postoje oni koji budu zgazani mozda i nepravedno sistemom ali jebga, mora i toga da bude, ali ako si covek videces da se lepo sve resi ;) da je losa situacija ne verujem da bi server bio pun 24/7 ;) neopravdanih banova je bilo do sada mozda 2 ali su ljudski reseni, da li je lose da se admin u toku dana muci sa gomilom cheatera i jednom pogresi ? Pa ljudi su bre...ali ovaj lik nije bio cist uopste i znajuci admine mislim da ga mozda ni ne bi banovali da nije svaku rundu psovao i pametovao nesto...jednostavno na serveru je skoro ne moguce igrati bez slota a slot ima oko 200 ljudi koji su ok i normalni i kad se pojavi neki tako psovac i smarc koji pri tom zna gde je ko a nema slot, naravno da ce biti cudan, ali eto ne ukope se svi u sistem ;)

videli su nepoznati lik prvi na serveru aha ubio admina koji se steka iza kutije, pff mora da je chit.

Greska, ovako ide: nepoznati lik koji do sada nije igrao tu jer nema slot, psuje ko kocijas, ponasa se ko da je uhvatio boga za muda (takvi nam ne trebaju, server je zezancija) a pri tom lik jebga zna gde je ko...ko jos gleda score ;) gde si promasio tvrdnje dasu te je pre bana celu mapu posmatralo 4 admina ;) aa da, debili, to se ne racuna :D

dobro jutro :D

Link to comment
Share on other sites

@iGGi

Boli me penis kog sam psovao.. Ako im je to psovanje toliko smetalo mogli su da me kikuju ili da mi kazu da ne psujem. Meni ne smeta ako me neko psuje kada ga ubijem to je normalno i smesno, lik se iznervirao. A i ne preteruj uopste nisam nista posebno psovao niti pricao, samo kad mi moji bace fles ili tako nesto..

"More chitera" Da li ti stvarno verujes u ovo ?

Zasto bi se ljudski ponasao prema debilimo koji nisu imali ni malo obzira da mi kazu zasto, kako, i sta.

Greska, ovako ide: nepoznati lik koji do sada nije igrao tu jer nema slot, psuje ko kocijas, ponasa se ko da je uhvatio boga za muda (takvi nam ne trebaju, server je zezancija) a pri tom lik jebga zna gde je ko...ko jos gleda score ;) gde si promasio tvrdnje dasu te je pre bana celu mapu posmatralo 4 admina ;) aa da, debili, to se ne racuna :D

dobro jutro :D

Greska, ovako ide: Nepoznati nick igra na serveru, "psuje kao kocijas", i prvi je po skoru. To izaziva paznju 4 admina i pocinju da snimaju. Mugen (admin) ide na B baca fles u tunel i kao retard ledjima okrenut ka tunelu trchi i skache u stek, normalno ne videvsi da sam ga ja video. Kada ga je neki nepoznati nick ubio, dok se on stekao iza kutije bez predstave da sam ga mozda video, on ga odmah po smrti kick/ban-uje sa izjavom da sam citer.

A nemam slot zato sto mi je to bio prvi dan igranja posle dve godina, tog dana sam instalirao i CS, usao sam da se zezam i posle ispita a skotina me je u sekundi iznervirala.

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...