Jump to content

Novi KGB CS 1.6 Serveri


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi danas se pojavio problem, poceli su pomalo da laguju serveri, ne samo DM, ne znam da li sam preterao sa serverima pa sam pogasio wc3, sj i dd2 (mada masina ih na pola opterecenja tera sve pune).

Sad rade samo beta public, dm i gg i koliko vidim, isto je. Izgleda ovaj link ipak nije toliko sjajan :S

Aj videcemo narednih dana sta ce biti :S

Link to comment
Share on other sites

E,probao sam juce prvi put onaj wc3 server...meni se ne svidja onaj mod...mnogo mi je bolje kad imas da biras 4 ili 8 rasa,pa onda se i lakse dobijaju leveli,i ne prenose se u sledecu mapu,nego svaka mapa za sebe...

Vidi iggi sta ljudi kazu,pa ako se vecina slaze,pormeni mod... :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

E,probao sam juce prvi put onaj wc3 server...meni se ne svidja onaj mod...mnogo mi je bolje kad imas da biras 4 ili 8 rasa,pa onda se i lakse dobijaju leveli,i ne prenose se u sledecu mapu,nego svaka mapa za sebe...

Vidi iggi sta ljudi kazu,pa ako se vecina slaze,pormeni mod... :)

Imali smo vec taj frozen trone ali nece da radi na nonsteam. Tj hoce, ali mogu da udju sam ooni koji imaju steam. Na forumu mod-a su me skinuli sa one stvari jer ih ista boli za nonsteam tako da smo ostavili ovaj uwc3 a i XP se snima u mysql bazu tako da ti na isti nick ostaje.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...