Jump to content

STEAM, to be or not to be...


Da li da svi serveri predju na steam?  

78 members have voted

  1. 1. Da li da svi serveri predju na steam?

    • DA
      62
    • NE
      16


Recommended Posts

Dakle u planu je da svi znacajniji scg i bih CS serveri predju na steam i to odjednom kako bi se primorali igraci da nabave account i da se resimo vec jednom smaranja. Mislim na Tehnicom, Terra, sbb, beotel, Logosoft, europronet, ilija, pincom.

Anketa je prisutna na svim forumima.

Ako projekat uspe, igracima ce se otvoriti 3 mogucnosti:

1) da igraju na stranim cracked serverima sa 200 pingom

2) da kupe steam i igraju normalno na nasim serverima

3) da prestanu da igraju cs

Dakle ja ovim zapocinjem kampanju koja kao cilj ima unapred upoznavanje igraca tako da svi na vreme uzmu steam.

Projekat se nece realizovati ukoliko na svim forumima anketa ne prodje pozotivno.

Molim one koji glasaju protiv da se izjasne

Sve je na vama. Hvala!

Edited by Lucky
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iz licnog iskustva...niko nece igrati :(

Recimo beotel 1.6 je taman poceo da piva popunjen solidnim igracima, ali je presao na steam i cao

Isto kao i eunet

Ljudi NECE kupiti original.

Mislim oce maximalno 50 ljudi.

eto

Link to comment
Share on other sites

Procitaj ceo post. Ako svi serveri predju igraci ce ili kupiti steam ili nece igrati. Ali zato postoje ankete

Samo napred :) I onda kada vi svi predjete na steam i "primorate" igrace na tako nesto, pera iz, ne znam, NeoBeeja recimo kaze "u super", otvori nosteam, svi predju kod njega i jos potencijalno uzmu adsl kod neobeeja cisto da imaju manji ping.

Link to comment
Share on other sites

Da procitam ceo post?

Pa procitao sam

Ako sam te razumeo ako se sloze ljudi bice steam ako ne bice non steam.

I odgovorio sam ti da ljudi nece kupiti steam.

E sad ako provajderi budu primorani da stave steam (a iskreno nije mi jasno kako i dalje drze nonsteam) onda niko nece igrati :)

Prosto.

Jer ako vec ljudi kupe steam zabole ih da igraju na domacim serverima :(

Ja recimo od gajbe sa 256 ptt cable imam sjane pingove na aus/ger serverima (manje nego na tehnikomu) a otprilike kao na sbb i beotelu.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam steam i igram na nemachkim, francuskim i ostalim stranim serverima, al ne igram ja cs da bih samo igrao, nego da bih i chat-ovao, zezao se... tako misle i svi ostali za koje znam da imaju steam.

Sto se tiche pitanja da ce neki drugi provajderi podici no-steam servere, slazem se da neki provajder moze da napravi takav problem, ali ipak je mnogo servera u pitanju koji bi preshli na steam, tako da 1 no-steam server daleko od toga da moze da primi sve no-steam igrache.

Plus ako bi se vodila stalna kampanja da uskoro svi serveri prelaze na steam, i objashnjavani nachini kojim se moze doci do steam cs-a, mislim da bi ljudi pocheli masovno da ga nabavljaju

Edited by ich
Link to comment
Share on other sites

ja, s obzirom da ne igram vise cs aktivno nemam, nemam nameru da kupujem steam. odigram od kuce na nekom od no steam servera pod nekim bezveze nickom i to je to cisto da mi ne bude dosadno. realno mislim da ovo nece proci jer ljudi nece qpiti. jer na tim serverima vecinom igraju klinci ili igraci koji nisu nesto posebno, cast izuzetcima.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

800din i nije neka para a dobijate igranje na serveru bez chitera + mozete da se kacite na sve servere shirom sveta.

razmislite malo,niste glupi...toliko ;)

Link to comment
Share on other sites

Da dodam josh jednu prednost steam servera, daleko manje bagova...

Shto se tiche prednosti ako kupite steam, nezavisno od toga da li igrate na steam serveru, izdvojicu vam ove... uvek mozete da nadjete server na kome ste jedan od loshijih, isto tako i server na kom ste najbolji, dobijate friends network - mozete da chat-ujete i da vidite na kojim serverima igraju ljudi koje znate; steam se sam update-uje; ako vam padne sistem, ne trebate ponovo da instalirate cs, imate backup, vratite cs gde je i bio (backup ne chuva mape, modele i ostalo shto ste u medjuvremenu ubacili, pa to samo sachuvate iz prethodne instalacije i ubacite), ali chuva svaku igricu koju ste skinuli preko steam-a s neta

Link to comment
Share on other sites

Da dodam josh jednu prednost steam servera, daleko manje bagova...

Shto se tiche prednosti ako kupite steam, nezavisno od toga da li igrate na steam serveru, izdvojicu vam ove... uvek mozete da nadjete server na kome ste jedan od loshijih, isto tako i server na kom ste najbolji, dobijate friends network - mozete da chat-ujete i da vidite na kojim serverima igraju ljudi koje znate; steam se sam update-uje; ako vam padne sistem, ne trebate ponovo da instalirate cs, imate backup, vratite cs gde je i bio (backup ne chuva mape, modele i ostalo shto ste u medjuvremenu ubacili, pa to samo sachuvate iz prethodne instalacije i ubacite), ali chuva svaku igricu koju ste skinuli preko steam-a s neta

Brate Ich i Iggy vi dodjete kao putujuce reklame od Valve koliko vas placaju ako nije tajna :D Skeptik sam za prelazak na steam ja ga imam i uvek cu igrati na nashim serverima kao shto Ich rece chat i zezanje lakse je na maternjem jeziku :D

Link to comment
Share on other sites

hahah, Igi, pa kao shto si rekao, ako se ne udruzimo, nema promene...

Pa do sada koliko sam izrachunao platili su me 0 $, ja sam im platio 800 dinara da bi ih reklamirao :D

Nikad se ne bunim kad reklamiram dobar proizvod :D

Secam se da sam auto-shkoli u koju sam ishao (stvarno sam bio zadovoljan njima) namestio preko 10 ljudi svojevremeno, dobili su u to vreme u markama (10 ili vishe) x 300 maraka... nishta za uzvrat, samo su svi kojima sam preporuchio bili zadovoljni...

Ali zato reklamiram takodje i loshe proizvode, govorim ljudima da ih NE koriste :D, e za to su me jednom prilikom bili platili da cutim, moram da priznam :D

Ae da ispricham kad sam vec krenuo...

Doshao sam da jedem giros u nekom mestu u Beogradu, svi ga verovatno znate... (necu ime da izgovaram, platili su me da cutim)

Bio sam naravno mnogo gladan, a s obzirom da imam 2 metra i 115 kila govori da sam bitna mushterija :D

Naruchio sam bio giros, ali ga je bilo malo ostalo, a bila je mushterija pre mene, pa bih morao da chekam pola sata da iseckaju prase i da ga stave na shipku i isprze... Naravno seo sam da chekam, i vidno pokazivao da sam iznerviran shto nema praseta da ga jedem...

Na to su radnici ove prelepe radnje sa ekstra proizvodima (placen sam) odreagovali tako shto su zamolili mushteriju ispred mene da on sacheka :D a ja sam dobio svoj giros, sochniji giros ja mislim da niko u zivotu nije dobio za te pare (za ovo nisam placen, iskreno govorim), kao i palachinku posle toga koja je pucala od kolichine nutele i plazme unutra, i bila neverovatno ukrashena spolja, takodje neverovatno dobra za pare koje sam dao :D (ovom su me hranom platili). Inache, sa mnom je bila josh jedna osoba koja je za iste pare dobila duplo loshiju hranu :)

Zaboravio sam zashto sam napisao ovu poruku dok sam doshao do kraja...

Nebitno... Glasajte za steam :D

A da, dajte mi dobru hranu i podrzacu vas :)

Link to comment
Share on other sites

O gospode boze, glupog li topica. Igi, ich nema shta njima da pokazujete prednosti steam-a primerima, jednostavno ko iole ima mozga registrovace acc ili ce da se zali na chitere sa svojim pingom 200+ i postavlja 10x topic na ruru tipa:

KAKO MI NE RADI KANTER OLOL IMA NEKI PROTOKOL 47 A JA SAM SABIJACH I JEBEM KEVU NA THNIKOMU ILI TERI !!!111!!!

Ukinite no-steam servere pa ce te da vidite kako ce da pochnu hl koji se sad nalazi za 800din [ kad vec mogu da bacaju pare na wow koji se placa mesechno ] Ne treba im crtati, vec jednostavno preci.

PS: Normalno je da ne stavljam ljude koji se jednom mesechno pojave na tehnikomu, u isti kosh sa gore pomenutim retardima.

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

800din i nije neka para a dobijate igranje na serveru bez chitera + mozete da se kacite na sve servere shirom sveta.

razmislite malo,niste glupi...toliko ;)

hmm ajse kolko si puta igrao na steamu da znas da nema citera ? :D nisi svestan sta pricas realno.. ;D

маракана дал је пуна ил смо само ми,

наша ће те песма увек звездо носити,

не жалимо наша грла нити дланове,

а ти само храбро бори се.

http://www.sk-gaming.com/member/stepa-/

Link to comment
Share on other sites

Dobro de ima sad tu nepotrebnih postova ali ja znam zasto sam napravio temu.

Dakle projekat je planiran u 4 faze.

Ovo je prva i trajace nedelju dana. Anketa se vodi na svim forumima i veoma je pozitivna i lep broj glasanja za prvi dan.

Sledeci korak je obezbediti steam na kucnu adresu onima koji ne znaju gde nabave. Kad dostignemo broj koji sam ja dobio nekim statistickim proracunima sledi treca faza da vidimo ko je sve uzeo steam. Ta faza ce biti smor nevidjeni, ali mora se. zatim kao cetvrta faza sledi opet anketa ali ovaj put dali da zapravo krene steam stog i tog datuma. I videcemo sta ce biti. Ja sam optimista.

Ako nista, prodace se mnogo steam acc-a, serveri ce se koliko toliko zbliziti, ljudi su vec poceli da se mesaju po forumima, i bice sve mnogo lakse za neki drugi napad sledece godine, mada ja mislim da cemo odraditi ovo sve, samo je pitanje da li ce neko puci i vratiti server na nosteam! E onda idu buldozderi [:)]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...