Jump to content

Zanima me


H0t!x

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eto igracemo Mi i stepa as a 5th neki kesh ovo ono ? u frci sam u zadnje vreme nema se udarila inflacija i tako to znate kako je...

ocu i ja ... osecam se prozvano!

naravno ako se slazete ?!

mislim, volim ja i deju, nije on los decko,

ali samo da mu se pokaze da nije u pravu [:)]

Edited by HexeN
Link to comment
Share on other sites

deja je PRO ---- mnogo je g0su u pare nece da igra , a esl sa nama nikad nece da igraju, al zato igra sam vs nas i to stavlja na net da vide ljudi da je ima 5 defuse bombi ^^

NIKAD NIKOME IZVINI

...i ako jos na guzi

seva tetovaza

ti shvati da si onda

prava gotivaza...

Link to comment
Share on other sites

Veritas [:o)] e koliko puta smo igrali u lanu i koliko ste rundi uzeli sve ukupno?

od 5 mapi najvise 20 rundi [8D][8D]

Glavom kroz zid kao kamikaza,

zavrsicu u ustanovi Lazarevic Laza.

Kada namirishem cu ja sam maher kao shu,

iza ime zvu ujee, lud sam poput Crne Guje,

kao Nikola Simic u srcu sam laf

kezman1.gif

Link to comment
Share on other sites

dejane a sta je bilo za wcg? : D

bilo je svasta ali su malina kuga i 2fast igrali bolje nego ti i sale (po meni resili su vise partija nego vas dvojica) P.S. nas cilj je bio da prodjemo u bg sto smo i uradili tako da smo finale igrali kako smo stigli a posle wcg kad ste dosli na klansko u punom sastavu jedva ste dobili !!!

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

bilo je svasta ali su malina kuga i 2fast igrali bolje nego ti i sale (po meni resili su vise partija nego vas dvojica) P.S. nas cilj je bio da prodjemo u bg sto smo i uradili tako da smo finale igrali kako smo stigli a posle wcg kad ste dosli na klansko u punom sastavu jedva ste dobili !!!

sada nesto citam i poznati mi nickovi i to ime klana ... i onda se setim , pa vi ste na wcg-u igrali protiv nas... lol na matchu... 16-0 + noz ... ili to niste bili vi ? [:D]

fml

Link to comment
Share on other sites

sada nesto citam i poznati mi nickovi i to ime klana ... i onda se setim , pa vi ste na wcg-u igrali protiv nas... lol na matchu... 16-0 + noz ... ili to niste bili vi ? [:D]

wcg ? ekipa veritas nije bila na wcg-u a burstz je bio !!!! veritas ima samo dva igraca iz burstz-a mene i deju insane posto je jolly otisao u vojsku da i zaboravio sam da i izmena iz burstz-a sad igra za vS sonja a da i jebeni sorce rofl rofl rofl igrica koji sam prvi put video kad smo dosli na wcg a da negovorim za ostatak moje ekipe !!

Edited by Dejan J.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...