Bedzo

The X
  • Content Count

    46
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bedzo

  • Rank
    Nemam pravo na custom titulu!

Recent Profile Visitors

1,248 profile views
  1. ne brate mi smo iz vrbasa a to ti pise na listi prijavljenih ekipa...
  2. clan+ lineup 1.Nikola Knezevic-KeNjaJ 2.Milan Malovic-shokata 3.Stefan Mirkovic-Lotta 4.Radovan Nikolic-S 1 5.Ognjen Vucetic-fraghunter 6.Aljosha Hromish-Axe FreeStyler menager. Ivan Bedzo Bertl
  3. za tebe sutra to stavljamo..... :)))) Hvala ti....
  4. evo brate moramo da odemo u onu drugu igraonu da da stavimo na net ...dan ili dva....javljam ti ..
  5. Hvala svima sto su bili,.......ali sledeci turnir se nadam ga ce ta " 4gl " da padne VREME JE.............. :))))))))) Bilo je odlicno..... e Jagodinci slomili ste mi trosed :)))))
  6. Samo bih vas zamolio da niko ne kasni....da sve prodje po planu.....Unapred zahvalni.......... (bice hltv)
  7. brate 500e platu ima coban.... :))))))
  8. da ali 2 tipa su iz Jagodine....Sta sada?? :)))
  9. brate ima snimak svega mi....ako hocete stavicemo ga na klanrur....
  10. opet....srne su is Jagodine treba li oni da igraju u 9 ujutru???
  11. brate,ekipa srne je iz Jagodine....jeli treba oni da igraju u 9 ujutru ili ..... (lol, nece biti kao prosli put :)))) )
  12. imas snimak izvlacenja....isli smo u bg u 4 ujutru,spavali na klupama kao klosari i ti mi se busas nesto....
  13. Grupa A : 1.sMk 2.kide & co 3.PPS 4.SLG (pocetak grupe u 9h) Grupa B : 1.frag & co 2.clan+ 3.srne 4.n.die (pocetak grupe u 15h) Grupa C : 1.E-motion 2.e-gim 3.knd 4.eXceL (pocetak grupe u 9h) Grupa D : 1.4glory 2.united.kbp 3.veritas 4.D.N (pocetak grupe u 15h) SATNICE : 9h : grupa A i grupa C, 16h grupa B i grupa D ... grupa A : 9h sMk vs. kide&co. (de_dust2) 10h sMk vs. PPS (de_inferno) 11h sMk vs. SLG (de_nuke) 12h kide&co vs. PPS (de_nuke) 13h kide&co vs. SLG (de_inferno) 14h PPS vs. SLG (de_dust2) grupa C : 9h emotion vs. e-gim (de_dust2) 10h emotion vs. knd (de_inferno) 11h emotion vs. eXceL (de_nuke) 12h e-gim vs. knd (de_nuke) 13h e-gim vs. eXceL (de_inferno) 14h knd vs. eXceL (de_dust2) grupa B : 16h clan+ vs. frag&co (de_dust2) 17h clan+ vs. srne (de_inferno) 18h clan+ vs. n.die (de_nuke) 19h frag&co vs. srne (de_nuke) 20h frag&co vs. n.die (de_inferno) 21h srne vs. n.die (de_dust2) grupa D : 16h 4gl vs. kbp (de_dust2) 17h 4gl vs. veritas (de_inferno) 18h 4gl vs. D.N. (de_nuke) 19h kbp vs. veritas (de_nuke) 20h kbp vs. D.N. (de_inferno) 21h veritas vs. D.N. (de_dust2) * prva dva 1/4 finala se igraju u 15h,druga dva 1/4 finala se igraju u 21h... A1 vs. C2 (de_train) 15h A2 vs. C1 (de_train) 15h B1 vs. D2 (de_train) 21h B2 vs. D1 (de_train) 21h * 1/2 finale : A1C2(winner) vs. B1D2(winner) (de_inferno,bo3) A2C1(winner) vs. B2D1(winner) (de_inferno,bo3) FINALE : DE_DUST2 BO3 ........... GL+HF