Jump to content

WoW Accounts

Prodaja/Kupovina


Pravila postovanja u WoW oglasima

Da biste čitali oglase u ovom delu foruma morate biti registrovani član foruma (Validating i Guest grupe NE MOGU videti topice u ovom forumu). 

Da biste mogli da postujete svoje oglase u ovom delu foruma morate biti članovi grupe "Level 2" i više (Level 3, Level 4...) ili član neke od legacy grupa (Members, Moderators, Admin...). 

Registracijom na forum korisnici postaju "Level 1". Članovi Level 1 grupe NE MOGU postovati u okviru ovog foruma ali mogu bez ograničenja čitati topice. Članovi Level 1 grupe su svi novoregistrovani članovi foruma i oni automatski postaju članovi Level 2 grupe kada skupe 20 postova.

Ako krenete da spamujete i na drugi način zloupotrebljavate postovanje da biste u kratkom roku nakupili broj postova za potrebe kačenja oglasa, bićete suspendovani.

Za ostala pravila foruma pročitajte sticky topic(e).


5,716 topics in this forum

    • 7 replies
    • 969 views
  1. WTS Hunter (H)

    • 7 replies
    • 644 views
    • 7 replies
    • 1.5k views
    • 7 replies
    • 633 views
    • 7 replies
    • 777 views
    • 7 replies
    • 1.1k views
    • 7 replies
    • 917 views
  2. Prodajem account

    • 7 replies
    • 1.2k views
  3. Cata acc

    • 7 replies
    • 889 views
    • 7 replies
    • 1.2k views
  4. WTT full epick roga

    • 7 replies
    • 665 views
  5. WTB Imba account

    • 7 replies
    • 997 views
  6. wtt/wts T6 warrior

    • 7 replies
    • 935 views
  7. WTS Hunter

    • 7 replies
    • 444 views
    • 7 replies
    • 875 views
  8. Rank 13 Rogue

    • 7 replies
    • 840 views
  9. WTS cheap!

    • 7 replies
    • 1.5k views
  10. Wts BE paladin lv80

    • 7 replies
    • 1.5k views
  11. Prodajem account

    • 7 replies
    • 786 views
    • 7 replies
    • 1k views
    • 7 replies
    • 1.3k views
  12. WTS Orc rogue - Frostmane EU

    • 7 replies
    • 1.1k views
    • 7 replies
    • 1.4k views
  13. Kupujem WoW Battlechest

    • 7 replies
    • 1.2k views
    • 7 replies
    • 1.2k views


  • Topics

  • Posts

    • nema normalne komode za tv 🙂 ja kad sam kupovao pre x godina, to je poslednja stvar koju sam uzeo jer sam i najduže tragao i ništa pametno nisam mogao da nađem 🙂  na kraju sam mislim uzeo u Emmezeti neku koja je bila da kažemo najmanje ružna od svih 🙂
    • pazi, možda je unutrašnjost soc ali makar im treba odati priznanje što su probali da naprave neki "alternativni" enterijer, malo te oštre linije, tech fazon. verovatno je kvalitet izrade krš, ali makar to!
    • Meni je fascinantno da je avion propadao skoro 2.000 metara, nisam znao da to može toliko da bude, ja sam mislio da je 100-200m maksimum. Samo da stavimo u kontekst - avion je propadao nekih 40ak sekundi tu visinu, u smislu nije bio neki ono mali bump što osetiš na letu. Ja koji se ne bojim aviona nimalo ne znam baš kako bih se osećao u toj situaciji.  A da, pojas svakako sve vreme. 
    • pa znaš šta, nema razloga da ne, jer možeš da ga olabaviš pa da se ni ne oseti da je tu. tako da nema onog argumenta "seče me pojas ne mogu da vozim sa njim" 🙂 posebno ako hoćeš da kuntaš ili prosto da te ne smaraju stjuardese kad god je znak za vezivanje pojasa ili šta god na snazi.  
×
×
  • Create New...