Jump to content

Blizzard Account Authenticator


jenky

Recommended Posts

verovatnu kupujem 4 athenticatora ove nedelje i zadrzavam 1 za sebe. Ova tri cu da prodam. Ako ocete mozete odma da ih rezervishete za sebe. postujte bidove i kad mi stignu authenticatori 3najveca biddera dobijaju athenticator po ceni koju su ponudili i mogu da mi se jave da ih preuzmu. (nista nije sigurno posto koliko znate Blizzard ne izvozi za Srbiju ali dajem sve od sebe).

pocetna cena za jedan authenticator je 10jevra

Losha vest je da mogu da se ipak kupe samo 3. tako da 1 ili 2 prodajem

za one koji ne znaju sta je ovo

http://eu.blizzard.com/store/details.xml?id=221003132

Edited by jenky

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

E ja mogu da ti dam 10evra za jedan 064/37-555-69

Cena josh nije potvrdjena jer ne znam koliko ce carinici, prevoz i ostalo da me koshta

ali ako bude 10jevra tvoj je

Nisam siguran da bih ovde smeo da postujem, ali da ne otvaram nov topic - Jel taj problem naloga na WoWu toliko izražen da su ovakvi autentifikatori zaista potrebni? Vidim da se nešto svi lože na njih ovih dana?

Za slucaj da ti na komp upadne koji keylogger, nista ti se nece desiti sa accountom tako da mozesh da igrash gde god ocesh moze da ima komp 10000 keyloggera nishta se nece desiti. meni su jednom vec uhakovali acc (kinezi) ali sa ovim nece vishe :D

btw Mozes ga kupiti samo izvan Srbije :S bliz sux

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

Cena josh nije potvrdjena jer ne znam koliko ce carinici, prevoz i ostalo da me koshta

ali ako bude 10jevra tvoj je

Za slucaj da ti na komp upadne koji keylogger, nista ti se nece desiti sa accountom tako da mozesh da igrash gde god ocesh moze da ima komp 10000 keyloggera nishta se nece desiti. meni su jednom vec uhakovali acc (kinezi) ali sa ovim nece vishe :D

btw Mozes ga kupiti samo izvan Srbije :S bliz sux

Matori i ja sam zainteresovan. Dodaj me na msn-u: djordjevitj_bojan@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

E znaci mogu ja i vise da dam samo da mi scauvas jedan veoma mi je potreban i zo sto pre.

MOB: 064/37-555-69

MSN: vlada--111@hotmail.com

I ako mozes samo da mi kazes kada ce to stici

Mogu u zamenu za authencator da ti dam rapidshare account koji traje do 2. oktobra 2009. (onaj od godinu dana) ima 12000 onih poena (sta god da je to)

To inace na netu kosta 55evra

Evo i slike http://img407.imageshack.us/my.php?image=rapidsharedf5.jpg

Edited by InternetExploreR
Link to comment
Share on other sites

Ljudi Imam MNOGO PONUDA! a samo 1 ili 2 authenticatora koja cu prodavati.

Znaci josh mi nisu stigli a cena transporta varira. Stizu sledece nedelje 99%

znaci za sada samo BID na ovom topicu. I najveca 2 ili najveci Bid dobijaju authenticator

Jako mi je zao ali ja kad bi mogao ja bi kupio 100 ovih govana i da svakome za po 10e ali Blizzard dozvoljava samo 3 da kupi jedna -Kartica-

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

A kako si ti to kupio da dobijes u Srbiji?

Posto vidim da ti mnogo ljudi nudi to mogu da ti ponudim sve ovo za jedan authecator:

-Godinu dana rapidshare accounta (inace kosta 55evra)

-LOTRO account (ima nekog mozda 20lvla fightera) uz to takodje dobijas lotro diskove u kutiji.

-WotLK beta account (da malo odigras pred izlazak:D) uz to cu da ti narezem wotlk sa pecevima na DVD da ne moras da skidas 3.5gb sa neta.

- I + cu da ti dam 300 kinti

-I najvaznije kupicu ti neku cokoladicu (tvix, mars, mozes da biras.......)

Ovo jedino vazi ako mozemo da se nadjemo u nekoj igraonici u BG-u. I samo prihvatam opipljivi authencator posto to ne radi samo sa kodom. Dacu ti ja sve diskove i tako

Link to comment
Share on other sites

A kako si ti to kupio da dobijes u Srbiji?

Posto vidim da ti mnogo ljudi nudi to mogu da ti ponudim sve ovo za jedan authecator:

-Godinu dana rapidshare accounta (inace kosta 55evra)

-LOTRO account (ima nekog mozda 20lvla fightera) uz to takodje dobijas lotro diskove u kutiji.

-WotLK beta account (da malo odigras pred izlazak:D) uz to cu da ti narezem wotlk sa pecevima na DVD da ne moras da skidas 3.5gb sa neta.

- I + cu da ti dam 300 kinti

-I najvaznije kupicu ti neku cokoladicu (tvix, mars, mozes da biras.......)

Ovo jedino vazi ako mozemo da se nadjemo u nekoj igraonici u BG-u. I samo prihvatam opipljivi authencator posto to ne radi samo sa kodom. Dacu ti ja sve diskove i tako

rachunam da je tvoja ponuda vredna nekih 80evra. videcemo, Authenticatori josh nisu stigli

I naruchujem ih preko ortaka iz shkotske koji ce da ih kupi tamo i kad mu stignu na adresu on dolazi za BG i daje mi ih, eto :)

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

news:

Stigli su Authenticatori ali ne u beograd, ovde ce doci negde oko 10og novembra, mozda pre.

Na zalost ova 3 authenticatora blizz nije naplatio 15funti nego 35. (jebali ih shipment costs francuska-skotska -/-)

Za jedan Authenticator minimalni Bid 30e

XXXX: nub kid...

YYYY: I'm a lot older than you think. I am 13

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...