Jump to content

zanimljivi video klipovi


Recommended Posts

Fake 99%. Ako se pažljivije pogleda, vide se mali problemi sa senkama i kontrastom. Kontrast na onom liku je mnogo manji nego na ostatku snimka. Drugi, uočljivi problem to što je izgleda kretanje onog lika semplovano sa većim framerate-om nego od ostatka snimka.

ili jednostavno, pogledas klip i odma ti je jasno da je fejk ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da si propustio kad su te ucili u skoli zasto je i koja je poenta podele boraca po klasama vezanim za tezinu.

Pa bas zbog te poente Kimbov pulen treba da se stidi razvalio ga je laksi lik,a on se pritom lozi da je opak. Ne mogu da zamislim sta bi mu uradio lik njegove kilaze koj zna nesto. . .

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

za ove sto bi da pevaju:

pevanje se uci ko i sve ostalo, ako imas iole sluha i osecaja za ritam, mozes da pevas. pod sluhom se podrazumeva pamcenje melodijskih paterna i prepoznavanje gresaka u harmoniji, a to verujem svako od vas poseduje. pod ritmom se podrazumeva pamcenje ritmickih paterna i kontanje i odrzavanje takta. to sto kad pevate ispadne sranje, to znaci da niste NAUCILI da pevate, a ne da ne mozete. glas je instrument isto kao i gitara, klavir i treba da se nauci da se svira. zabluda je misljenje 'kakav si - takav si'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pevanje se uci, ali ne moze svako da ga nauci, pa makar imao osecaj za ritam i sluh :)

evo, ja sam svirao gitaru (peja pro) i sa mnom su bili likovi koji su imali osecaj za ritam i sluh (to se testira pre upisa u muzicku skolu, je li), ali jednostavno nikad nisu naskilovali tu gitaru

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

moze svako ko ima ritam i sluh i to krajnje prosecan. to sto oni nisu naskilovali to je zato sto se nisu cimali dovoljno ili zbog nekih drugih razloga. to je isto ko crtanje recimo. ako si ti talentovan za crtanje, a ja nisam i obojica uzmemo da se cimamo intenzivno deset godina, razlika u tehnici izmedju nas dvojice ce biti 10-15%. ako se cimamo 20 godina, bice jos manja. ako se obojica cimamo, ja te nikad necu stici, ali cu raditi skoro ko ti.

isto je i sa sviranjem/pevanjem. evo ja sam zivi primer.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...