Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

mrzim jebene drotove...

upravo su mi napisali kaznu za prelazak na crveno... jebem li im sve po spisku da im jebem

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mrzim jebene drotove...

upravo su mi napisali kaznu za prelazak na crveno... jebem li im sve po spisku da im jebem

a sta te boli djoka kad ne zivis u bg-u :D kad ti stigne poziv ti samo reci postaru nepoznata adresa dovidjenja :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

CAOS! Evo me na fuxu, neam josh uvek net gajbi! Sutra tek dolaze da mi uvedu kablovsku, pa onda josh 15ak dana chekanja za net! :(

Kakvi su ovo protesti btw, ne chujem nishta profesora?:)

E, de si bio 96/97 da cujes buku...;)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Si izvadio pederasa?

Mene je tako gornji levi umnjak smarao, pa se klati, pa je vreo, pa zreo za vadjenje, taman da krenem kod zubara on ko nov.

I tako dve godine, i na kraju poludim, odem kod drzavnnog kasapina na pauzi sa posla, zavrsim za 5 min, i vratim se na posao sa krvavom vatom ololol.

Ova 3 preostala nece da mi vade zubari, kao ne treba, jebo ih ja

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Slabi anestezija konacno, konacno instalirao 17 GB PES-a 2009, overio Become a Legend mod, zanimljivo je...

Sada rucak, pa da kupim poklon, pa rodjus veceras, pa pijanka :)))))))

17 giga?

Ti mora da si 3 pesa instalirao u isti folder.

Ludim zbog rutera, restartuje se na svakih pola sata. Tehnička podrška kaže da proverim kablove ... (!?)

Još malo pa na šljaku .. Zajebovancija :)

Link to comment
Share on other sites

Videh jedan post na forumu, pa dobih ideju i ovom prilikom zelim da je testiram, posto ne videh zabranu nigde, pa se odlucih na ovaj hrabar potez.

Skontao sam da je ovako mnogo lakse procitati post, pa cu zato od sada uvelicavati slova kako bi pomogao onima koji slabije vide.

Link to comment
Share on other sites

...

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...