Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

четворо само тако могу да подмире "основне животне потребе" са 65к динџи. не могу богзнашта преко тога, али за толико ИМАЈУ.

zavisi sta ti podrazumevas pod osnovnim zivotnim potrebama. ako mislis na to da ne umru od gladi i hladnoce, onda mogu da ih podmire...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

^Kako je krenulo i to je diskutabilno

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ko ce prvi da kaze "daj otkaz"? :)

Malo citam vesti...

Prema poslednjim podacima Republičkog zavoda za statistiku, koji su rađeni za jul, prosečna neto zarada u Srbiji iznosila je 33.058 dinara. Prema podacima koje je uradio „Blic“, prosečna četvoročlana porodica sa dva zaposlena i dva izdržavana člana sa ovolikim primanjima ne može da podmiri ni najosnovnije životne troškove.

Mega je ova zemlja, ko hoce preko, taj je lud...

lol kurac moj analiza

ja sam u cetvoroclanoj porodici, samo tjale radi, 30 k plata i zivi se obicno

Ne extra, ali dovoljno.

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

^Uvek me je fasciniralo to,jer bi mogao onako otprilike da nam postavish troshkovnik za mesec dana tvoje familije?

Mislim znam da je Bor prilichno jeftin poshto ne cvetaju ruze bash tamo,ali stvarno ne vidim nachin kako da se isfura mesec dana sa 30000 , a da se ne shtedi na mnoooogim stvarima.Pa 30000 samo za hranu mesec dana nije dovaljno :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

blabla blabla blabla blablabl balblabllb blablabla

blablalb :) balblablalbla ? blablablalballla, ballbalblalb. Balbalbla blalba, lbalbalblalba blabla! Blablalb :D , 3000 blablablalb lblalb lallblal 800000 blalbalbla

blalballba lbalblalblal , blalbalbla. Bllablalbalbla

wat ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ako cetvoroclana porodica doruckuje, ruca, i vecera za po 100 dinara po obroku (znaci 300 dinara dnevno po osobi za hranu, da li je to realno u beogradu, ostavicu vama da procenite), to ispadne 36.000 dinara samo na klopu. o cemu pricamo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

lol kurac moj analiza

ja sam u cetvoroclanoj porodici, samo tjale radi, 30 k plata i zivi se obicno

Ne extra, ali dovoljno.

Sudija je podneo tuzbu protiv mog caleta sto je na sudu izjavio da nema sredstava,da na mesecnom nivou,potpomaze babu (koja zivi u Machvi) koja je ostala bez penzije,nekom izjavom na fazon "vi ste puni k'o brod",jer je izvukao prosek plate i video da je ona oko 40 hiljada,cini mi se.

Razlika u standardu Beograda i veceg dela Srbije je enormna.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

wat ?

Nije ti jasno da je nemoguce da chetvorochlana porodica izgura mesec dana sa 30ooo dinara?Napisao ti kruko onako banalno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vratih se sa crncenja , ne osecam noge od jurcanja

malo da se zavalim u krevet pa na fax

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...